Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

Witam, jestem tu nowy. Mam pytanie. Czy te dwie odmiany:

- Auto White Window 

 

Auto White Widow to najbardziej znana odmiana konopi zamknięta w wersji kwitnącej automatycznie.

Jest  odmianą mocną, łatwą w uprawie i dającą duże zbiory.
Jest bardzo mocna - jedno-machowa. wgniatająca w fotel.
Topy są oszronione żywicą, z czego jest najbardziej znana, to właśnie od błyszczącej powłoki z kryształków żywicy nazwana została Białą odmianą.
Rodzaj:
Autoflowering (Indoor i Outdoor)
Genotyp:
Głównie Indica
Geny:
White Widow x Ruderalis
Wysokość:
Niskie (do 80cm)
Czas kwitnienia:
5 - 7 tygodni
Plon:
Duży (do 500g/m2 Indoor)

 

 

- Auto Amnesia Haze

 

Amnesia Haze Auto to efekt wieloletniej pracy nad Amnesia Haze od Hy-Pro Seeds.

Główny minus odmian haze i innych sativ to długi, często 12 tygodniowy okres kwitnienia, co dla wielu osób mija się z celem.
Oprócz tego rośliny są bardzo wysokie.
 
Amensia Haze Auto rozwiązuje te problemy, indoor gotowa jest w zaledwie 80 dni i osiąga 80-150 cm wysokości w zależności od warunków.
Pozbawiona wad zachowuje energetyczny, euforyczny haj i słodko-pikantny smak oryginalnej Amnesi.
Do tego plonem dorównuje najlepszym komercyjnym odmianom.
Rodzaj:
Autoflowering (Indoor i Outdoor)
Genotyp:
Głównie Sativa
Geny:
Amnesia x Ruderalis
Wysokość:
Średnie (do 130cm)
Czas kwitnienia:
7 - 9 tygodni
Plon:
Bardzo Duży (ponad 500g/m2 Indoor)

 

 

wyrosną mi, jeżeli przez 2 tygodnie będę je trzymał w domu, a później przesadzę na miejscówkę ?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

siemanko, dziś śniło mi się że moje drzewko zostało wyrwane, jak sie przebudziłem od razu tam poszedłem i na prawde tak było zostało wyrwane z korzeniami (ale jest jeszcze małe) i leżało obok swojego miejsca wkopałem je spowrotem delikatnie ale nie podlałem bo słońce dobrze daje wieczorem to zrobie ale lekko wilgotnawa była ziemia, jak myślicie dojdzie jeszcze ? lekko oklapło ale nie zwiędło :/

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

czesc

dzisiaj poszły roślinki z parapetu na spot. Miałem 5 nasion. 3 betty boo i 2 ak47. Przeżyły mi 2 ak47 i 1 betty boo. Jeśli chodzi o nasiona betty boo bardzo łandnie i szybko wykiełkowały nie było z nimi problemów choć jedno nie wyrosło z ziemi z kubeczka a drugie nie wykształcił sie system korzeniowy a roślina rosła na kiełku że tak powiem.

Jestem ciekaw czy uda mi sie doczekać chwili topków posadziłem na terenie podmokłym na głębokości dwóch kopnięć szpadla stała woda powyżej nie a więc nie musze chodzić często podlewać , od czasu do czasu tylko  podleje biohumusem żeby  wzmocnić rośline , nie bede stosował nawozów sztucznych mineralnych tylko organiczne.Na następne spotkanie z roślinami planuje pójść za 2 tygodnie są to AF więc powinny coś wyrosnąć a wtedy zrobie zdjęcia betty boo bo nasiona joint doctora lowryder.i wrzuce na forum tej odmiany tutaj jescze nie widziałem

Ciekawość mnie zżera bo już nie moge sie doczekać tych 2 tygodni. Dodam jeszcze że to są żenskie nasiona ,a więc trzymajcie kciuki za mnie i za spoty :cool: :cool:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+