Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

no to radziłbym je już kielkowac a nie zwlekać dalej skoro tak czy tak chce je wysadzic.

 

ziemia spod pokrzyw jest dobra w tym sensie ze jest bogata w azot, jednak pokrzywy rosna tez pięknie nawet w miejscach gdzie ziemia jest bardo chu***a. osobiście radziłbym jednak kupic ziemie i dac 100% kupnej.   no ale to moje zdanie z mojego doświadczenia. nigdy nie uzywalem ziemie spotowej, dolomitu, ani tym bardziej tego co tam napisales.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

witam panowie mam takie pytanko moja sativa jest tak ogromna ze ugina sie i rosnie pod katem ~60stopni, jest podparta kijem w kształcie litery Y i widze ze jak wieje to w tym miejscu sie lodyga przeciera i mysle ze moze to doprowadzic do jakiejs choroby, wpadlem na pomysl zeby owinac w polowie wysoksci lodyge jakims materialem zeby sie nie scierala i przywiazac do drzewka obok zeby ja naprostowac i mam takie pytanie jakiego materialu najlepiej uzyc zeby sie nie przecierala od wiatru. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

 

 

Edit by mod: moze detka, na tym patyku i przywiozac na sztywno, , jak sie bedzie przecierac lodyga to w tym miejscu latwo zlapie plesn, mokre plus wilogos rowna sie plesn

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam, jak u Was z kwitnieniem roslin? Moje juz dawno pokazaly preflowery. Pod koniec lipca juz byly, i dalej sie nic nie dzieje. Liscie duze jak patelnia, nawet krzaki wysokie chociaz pozno posadzone. Duzo azotu dostawaly, wegowane w boxie byly ze 2 tyg. Pestki od taniesianie, femki, rozne odmiany outowe.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+