Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

Mam taki malutki dylemat  :(  bo mam pannę i ona ma 10 tygodni. Dawałem ciągle teraz Biohumus a teraz się zastanawiam co lać dalej, bo mam Agrecol żel dla kwitnących i mam też Planton K i chciałem do Plantonu dokupić Florovit dla kwitnących. I pytanie do was czy lać Agrecol'em czy od razu teraz robić mieszanke planton+florovit i lać ?? oczywiście panna już pokazała włoski :D pozdro  :cool:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 tygodnie później...

dolomit się używa jak robisz mieszanke ziemi kupnej ze spotowa.  ja nigdy dolomitu nie uzywalem, ale ja zawsze daje 100% kupnej ziemi. wg mnie najlepiej jest mieć planty w donicach wkopanych w ziemie. wtedy żadne gowno nie podbiera skladnikow z gleby, deszcze tak latwo nie wyplukuja, w razie powodzi można planty latwo i szybko przenieść, nie ma obawy o krety i nornice.  jedynie podlać trzeba czasem częściej.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To pytanie czy prywatne przemyslenia?Bo raczej wyglada na to drugie.W takim wypadku ten post powinien poleciec do kosza.Jesli chcecie o cos zapytac, to formulujcie zdania w taki sposob, zeby wygladaly na pytajace.Zeby nie bylo zbdnego pie*******apowiem tak.Zazwyczaj meskie okreslaja sie wczesniej, ale nie licz na to, ze skoro do tej pory tylko jedna pokazala plec, to reszta bedzie zenskimi osobnikami.Czas pokaze jak to bedzie, moze bedziesz mial szczescie, a moze nie.Dla przykladu, w zeszlym roku okreslil mi sie facet w polowie wrzesnia dopiero ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+