Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

kaczykuper po 1 chodować to mozesz kurczaku lub inne zwierzeta typu gady ptaki itd itp .po  2 pomysł kiepki jesli ta działka jest na terenie panstwowym na ktorym Ty tylko wynajmujesz kwałek ziemi tzn taka działa na ktorej jest duzo sasiadów typu 150 działek obok siebie i kazdy ma wyznaczony swój kwadracik chyba ze ta działka jest w Twoim terenie zdala od nieznajomych  ludzi . po 3 jako nowicujesz znajdz malego spota i zacznij od małych kroczków . Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 
Uprawa roślin - całokształt zabiegów stosowanych w produkcji roślinnej, obejmujących uprawę roli, nawożenie, siew i sadzenie, pielęgnowanie, zbiór i przechowywanie plonów

Hodowla roślin jest nauką traktującą o polepszaniu cech dziedzicznych u roślin uprawnych, obejmującą również praktyczne działania, których celem jest wytworzenie odmian lepszych jakościowo i plenniejszych.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

mam jeszcze takie pytanie: otoz mam canna boost , canna terra flores i pk 13/14 czy moge te nawozy mieszac razem np w jednej bance 10l według proporcji podanej przeaz producenta i takim preparatem podlewac ?

 

Tak możesz tak powinno się to robić ;)

 

 

Na wega bede jednak lał biohumus forte i od czasu do czasu poleje hesi super vit.

 

możesz też t6ak lub dawać super vit do wody zamiast nawozu to znaczy raz nawóz raz samą wodę z super vitem

 

 

 

Jeszcze tylko szkodniki karate zeon wystarczy ? czy mozecie polecic cos lepszego  ?

 

 

co do tego nie stosowałęm tego tylko canna cure i sprawdziło się bardzo dobrze ale możesz również użyć tańszego zamiennika powodzenia w uprawie i bez przypału :elo:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Cześć. Mam pytanie co posadzić na ten sezon dokładnie jaka odmiana bo myślę nad jakimiś automatami tylko nie wiem jaki rodzaj dokładnie może blueberry?

Mam miejscówkę jakieś 300m od kanału po którym jeżdzą barki i woda tam jest tragiczna i pytam czy gleba by mogła być zanieczyszczona.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

z blueberry daj sobie lepiej spokoj.jest wiele innych pewnych i smacznych outdoorowych odmian,wystarczy poczytac.co do terenu spoko,mozesz sadzic,o ile masz pewnosc,ze nie jest to teren zalewowy.pozdro

Zajebalem sie heh te bb w auto smialo mozesz sadzic jak wszystkie inne.

Ogolnie polecane jest od dinafem,bo ladnie rosna krzaki.

Edytowane przez GanjaFarmeR
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Na wstępie, pragnę się przywitać, jako iż jest to mój pierwszy post na forum, więc wszystkim tu obecnym  :elo: 
Otóż mam zamiar wystartować w tym roku ze swoim pierwszym outem, jestem tą myślą mega przejęty i od kilku miesięcy właściwie nie myślę o niczym innym.
Poczytałem już sporo, ale wiem, że wiedza teoretyczna, a praktyczna to dwie kompletnie różne rzeczy.

Ale przejdę do konkretów.
Out mam zamiar zacząć chyba dosyć wcześnie bo na początku kwietnia. I tu pierwsze pytanie, czy to dobry pomysł? Bardzo ważne jest dla mnie to, żeby zacząć możliwie jak najszybciej ponieważ plon chciał bym zebrać najpóźniej w drugim tygodni lipca, bardzo mi na tym zależy i jest to mój priorytet.
Jakie odmiany polecali byście, żeby spełniły moje kryteria?
Może to być sativa lub indica, fajnie by było gdybyście podali i taką i taką odmianę :) 
Kolejna sprawa, mam zamiar podlewać je samym Biohumusem, czy to wystarczy, czy będę musiał kupić jeszcze coś na grow? A może polecacie coś innego/coś jeszcze na flo? Dodatkowo chcę użyć granulowanego obornika bydlęcego, dobry pomysł?
Póki co pestki nad jakimi myślałem to wszelkie lowrydery, diesel ryder'y #2 od Grzech Grow Seeds i cindy C99.
Będę ogromnie wręcz wdzięczny za wszelką pomoc.
Peace  :wodna:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jak chcesz skonczyc w lipcu to tylko autoflowering odmiany. czyli zapomnij o C99.

LR i DR to af wiec ok. zadne super auto i pol auto nie zdazy. a normalne odmiany (pelnosezonowki) to juz wogole.

pod lampa zaczniesz je wegowac w kwietniu to jest szansa ze plan sie powiedzie.

jak bedzie pelne slonce od rana do wieczora na spocie to moze moze.

walnij pozadna ziemie od ogrodnika. pod planta z 10 L. tylko od ogrodnika nie z biedry.

biohumus ok. obornik nie znam sie. zycze szczescia ale jako swierzak licz sie z prazka.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+