Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

W sumie pewny nie jestem ale w tamtym roku bylo ich w cholere w okol mojego spota, wydaje mi sie ze nie przeszkadzaly przynajmniej nie tak zeby sie tego obawiac, ale jak mi sie krzak oblal zywica to pelno ich pozniej musialem wyciagac bo sie poprzyklejaly do topow;p male cpunki;D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Elo.

Roślinki AF mają po 4 dni, będą w boxie aż do pokazania płci albo aż się skończy miejsce jesli stanie się to wcześniej.

I mam pytanie;) Oświetlenie musi być systematyczne? Jest strasznie głośne chłodzenie i wolę je wyłączać przed pójściem spać i włączać od rana ale wiadomo, nieraz się idzie spać wcześnie, nieraz późno... tak samo ze wstawaniem. Nie pojebie im się? W gruncie rzeczy na oucie też raz będzie słońce a raz chmurki;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

mam pytanie co do ziemi... ile trzeba dac litrow ziemi pod krzak normalny nie AF ?

Było o tym setki razy, 20l jest w sam raz.

Wie ktoś ile mniej więcej trwają poszczególne cykle rozwoju automatów?

Chodzi głównie o pokazanie płci, zakwitanie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dostane niedlugo od brata weza zbozowego jedzacego myszy ponad 1m dlugosci jest w akwarium. Musi miec swietlowke wlaczona w dzien na noc ma czerwona lampke. Moge trzymac w tym akwarium swiss mix nasionka do pokazania plci? Waz nic nie zrobi roslince? Za jakies 2-3 dni moge dac zdjecia akwarium i parametry swietlowki oraz tej lampki

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+