Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja się podłączam pod pytanie kolegi nade mna i mam jeszcze jedno. Jakie są negatywne skutki wyciągnięcia roślinki przez trzymanie jej właśnie na parapecie a nie w box-ie ??

Roślina wyciąga się do góry i w pewnym krytycznym momencie kiedy jest już za długa i giętka zaczyna przechylać/łamać się. A w boxie masz poprostu swiatło zapewnione cały czas i roślina rozwija się w pełnej okazałości i zaczyna się formowanie kolejne partie lisci zamiast szukać switała jak to robi roslina na parapecie.

Ale jak jest roslina wyciagnieta poprostu przysypujesz rosline ziemia aby nie była taka wysoka i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Możesz dać połowe na spota a połowe zostawić w domku jeszcze z tydzień albo dwa.

Ja osobiście poczekam aż wyjdzie mi drugie piętro liści i będzie się trzecie formowało.

Mam mega do dupy ziemie na spocie, moge użyć zamiast niej ziemi uniwersalnej torfowej ?? (w takiej właśnie są w dolniczkach teraz roślinki )

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mam dwa pytania mysle ze pomozecie :)

Włozyłem do ziemi nasionka ktore dopiero co sie otworzyly i wypuscily kielki kilka milimetrow poniewaz mialem przypal. Teraz roslinki leza na polu w doniczkach caly dzien i noc. Leza juz tak 2 dzien i nawet jedno nasionka nie wyszlo. Czy nic sie nasionkom nie stanie gdy temp spada okolo 7-8 stopni. I za jaki mniej wiecej czas moga zaczac wychodzic ??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+