Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jeżeli nie masz żadnych wentylatorów - zrób dwa otwory (na dole i na górze).

Ogólnie myślę, że jakbyś na trochę dziennie otwierał drzwiczki to dałyby rade. Takie małe planty łatwo spierniczyć, dlatego ja bym nie ryzykował.

Możesz też podczas gdy lampa będzie wyłączone, po prostu otwierać boxa ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam mam takie pytanie może nie jest szczegółowe ale ktoś może jest w stanie doradzić... Mam już WSTĘPNIE naszykowanego spota pod AK47 femi auto, niepokoji mnie tylko jakość ziemii... Otóż na spocie była bardzo duża, wysuszona trawa (gęsto porośnięta) która musiałem z górnej części wypalić... i otóż mam pytanie czy wg. was ziemia pod taką uprawę nadaje sie pod pomidory?? Dodam że na dnie było dość dużo mchu, a niedaleko mam pole (niestety nie wiem co tam rośnie sami wiecie dopiero po zimie) i właśnie chce wiedzieć czy można na tamtej ziemi (z trawą) sadzić normalnie, ewentualnie jak zmieszać ziemię (mniej wiecej w jakich proporcjach z polną, bądź kupną) no i czy do tej ziemii potrzebne by były jakieś nawozy troche ciężko tak ocenic ale może ktoś miał spota w podobnych realiach i może ma jakieś doświadczenie...
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Niewiem poco brałeś sie za wypalanie, (ta trawa nie była wysuszona tylko po zimie siętaka zrobiła jak przyjdzie wiosna pełna para trawa zacznie odzywać najprawdopodobniej) trudno ocenic jakosc gleby po zdjęciu najlepiej kup ziemie i zrob dołek na 10-15L nie bedziesz musiał sie martwić o to czy ziemia bedzie odpowiednia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wykopałem na spocie 3 doły w każdym gdzieś tak na głębokości 1 szpadla jest woda. Zastanawiam się czy to przez zmarzniętą ziemie czy przez małą rzeczkę nieopodal (w zeszłym roku jej nie było więc podejrzewam, że to roztopy). Nie wiem co zrobić czekać czy już zacząć szukać nowego spota.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+