Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

bedzie cos z tego ale jeszcze kwitnie. mozesz zapodac jakis nawoz na kwitnienie.

jeszcze 2 tygodnie albo cos koło tego moze wiecej

koło 10 g pewnie bedzie moze ciut wiecej zalezy jak spuchnie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pewnie już było dużo razy, ale nie mogę znaleźć.

Nawóz na flo z tych dostępnych ogólnie Planton K będzie najlepszy? Ile podlewać litrów wody na jedną roślinę? Oczywiście outdoor, w doniczkach to wiadomo, aż zacznie wylatywać woda, ale na dworze nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

p4weu,

lej solidnie ile dasz rade jeśli nie rośnie na podmokłym to wlewaj nawet dziesiątkami litrów. a nawet setkami, lej i bedzie git. tylko z nawozem ostroznie.

grunt to zeby woda nie stala bo zgnija Ci korzenie.

to czemu od 3 lat mam takiego bagiennego spota ze 30 cm pod ziemia jest już błoto..a 40-50 cm pod ziemią już woda stoi i nic nie gnije. zbieram stamtąd najlepsze damki. plony 200-300 z jednej. a na suchszych łąkach przy ostrej gimnastyce 80- 150. nie ma porównania. i nic nie gnije. no w zeszłym roku out2008 to troche pleśni było. ale to na kazdych i tych z mokrego spota i tych z suchych spotów.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam!!! Posadziłem krzaki w kwietniu. Nie miałem możliwości bywać na spocie. Dziś okazało się, że połowa krzaków to meny (sypały pyłek jak je wyrywałem) a druga połowa krzaki z widoczną małą ilością nasion. Czy to znaczy, że w tym roku z outa zbiorę tylko nasiona. Pytam by mieć 100 % pewności.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zbierzesz i nasiona i plon, tylko że mniejszy ( ale jak bardzo mniejsz to nie wiem, bo ja mam tylko wiedzę teoretyczną puki co :P)


Ja jeszcze raz się pytam jakie plony mogą być z niej bo zaszły pewne zmiany, jako że z określaniem wysokości mam problemy :) Ta roślinka ma około 50 cm(do nogi mierzyłem a później w domu metrem do tego miejsca) a nie około 30. Pozdrawiam i przepraszam za wprowadzanie w błąd.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+