Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

Zastanów się...

Nie powinno się trzymać plantów w takich doniczkach a auto szczególnie.
Raz używałem takich "kubków" i po jakis kilku dniach (z tego co pamietam) korzenie dotykały dna..

Po wrzuceniu pestki w taki kubek możesz trzymać 5-6 dni. W sumie trzymaj ile chcesz. Tobie planty skarłowacieją.
(Jestem zmęczony już strasznie, więc to co przeczytasz wyżej nie musi być logiczne.. )

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nie chodziło mi tutaj o długości posiadanego konto tylko o brak wiedzy , zadajesz pytanie i myślisz ze ktoś Ci odpowie nie znając przeszłości Twojego pomidora bo nic na jego temat nie znalazło sie w pocie wyżej oprócz krótkiego opisu "wysokości i odmiany".

PS. bez zdjecia nawet nikt nie kiwnie palcem . pozdro GOSCIU

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam, ostatnio trafila mnie zagadka, wbijam na plante gdzie mialem tylko dwie małe sadzonki ktore przykrylem wczesniej butelkami. Problem tkwi w tym ze butelki byly odsłoniete a moje male znikly, ziemia byla rozkopana chaotycznie, reszta przygotowanych dolkow rowniez byla lekko rozkopana,nie bylo wiekszych sladow wejscia. Chciałbym sie dowiedziec czy sarna lub dzik mogł sie wgl zainteresowac takim malym plnatem i lekko rozkopac reszte dolkow. Martwi mnie to czy nikt z rasy ludzi nie odwiedzil mojej dzialki Owszem gdy tam wchodzilem zauwazylem sarne, jakies kilka nascie metrow dalej, mysle , ze to jej sprawka ale chcialbym posłuchac kogos innego co o tym mysli. ??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+