Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

a powiesz mi jeszcze kiedy sadzic jezeli bd uzywal butelek? bo to raczej przed mrozem nie uchroni? ;p I przy tych butelkach to nie trzeba odkrywac w dzien zbye sie nei spazyly?

zalezy mi zeby jak najszybciej wystartowac, zeby byla pewnosc, ze planty dojda :)

Mod: edytuj posty, a nie pisz jeden pod drugim. Jeszcze w odstępie paru minut!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

zasada nr 1 . nie pisz post pod postem ... poczekaj az ktos udzieli odpowiedzi na Twoje pytanie . Wracaja do pytania to wszystko zalezy od tego kiedy będziesz mial ochote je wsadzić do ziemi sa tacy co pod koniec marca juz maja planty przygotowane na wystawienie na out a inni czekają na lepsza pogodę np kwiecien , maj , a nawet czerwiec zaley czy automaty czy nie .pod butelka np. 5L jak porobisz dziurki na średnicę wielkości ołówka i zrobisz ich sporo to nie "zaparza sie" jak złapie mróz konkretny to nic nie pomoże ale zawsze butelka zwiększa szanse na przeżycie . pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • witam koledzy jetem początkującym(tzn kiedys juz raz sadziłem rolsinki pięknie wyrosły lecz za późno posadziłem i plon był marny) wiec mam do was pare pytań ale powoli chciałbym żebyście doradzili mi jakaś odmiane outdoor która przyniosłaby najwięcej plonu z dobrym thc przy jak najmniejszej ilości krzaków pewnie powiecie ze zwariowałem jak na początek ale chciałbym uzyskać 2kg suszu.(mam dobre miejsca i chciałbym to wykorzystać)ile krzaków musze posadzic zebym miał taki plon???

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Maroc Ci normalnie dochodzi?

U mnie po wysadzeniu w połowie maja brakowało min 2-3 tyg.

Żeby nie było offtopu w offtopie dodam, że np. Early Misty ładnie się prezentuje.

Warto zaopatrzyć sie w różne odmiany, aby na jesień nie żałować wyboru.

Do tego myślę, że nie ma sensu wrzucać wszystkich plantów na 1 spota, bo jak złodziej wejdzie, to nic nie zostawi..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+