Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam wszystkich, właśnie wróciłem ze spota by wykopać parę dołków. Niestety, od godziny 18.00 u mnie pada (sączy) i kiedy wykopałem parę dziur to gdzieś 15 - 20 cm od wierzchu ziemia była lepka (w dotyku jakby się ugniatało ciasto - lepiła się do rąk). W niektórych dołkach w ogóle trafiałem na żyłki wodne, bo zaraz dołki zapełniały się wodą. Jestem zaniepokojony czy aby kiedy wsadzę roślinki to jak zacznie padać czy nie zrobi się im za mokro? Myślałem nad workami na śmieci co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

mi również przy przesadzaniu w ziemie złamał się pomidor. był bardzo młodziutki... ale trzymał się i walczył. niestety po tygodniu nieobecności na spocie po tym złamanym ani śladu :(
póki co na jednym spocie mam 10 roślin Speedy Mix.
na drugim 3 speedy mixy. nieopodal kolejne 3.
z osmiu pestek które niechciały kiełkować wyszło cztery najładniejsze jak do tej pory rośliny
od małego na dworze więc zachartowane i rosną jak głupie gdy inne stoją w miejscu
w domu mam jeszcze 15 małych krzaczków. trzymam je na strychu. te które były większe dają sobie rade, te mniejsze chyba szlag trafił po przymrozkach bo nie widać postępów.
1 roślinka White Russian sobie rośnie w doniczce. wkońcu zaczeła się rozwijać bo póki co stała w miejscu.
dzisiaj wrzuciłem 3 kolejne mix AF na wate :-)
póki co tyle :-) pozdrawiam i kilogramów życzę

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1. to czy można wysadzić na outa pomidorki bez robienia wcześniej sadzonek(brak możliwości zrobienia)? coś czytałem ze trzeba trzymać w wodzie a potem można wsadzać ale czy to się przyjmie? mam zamiar nie mieszać ziemi kupnej i w dodatku dodać trochę dolomitu.

a 2 pytanie to miejscówkę mam niedaleko rzeczki to czy można podlewać wodą rzeczną żeby nie bawić się z noszeniem wody?

Można wysadzać bez robienia sadzonek, musisz tylko w domu wsadzić do wody i na watę żeby wykiełkowały, następnie na spota, tylko uważnie oglądaj pogodę bo takim maleństwom dużo może zaszkodzić.

Wodą z rzeki możesz lać śmiało o ile nie jest to jakaś wyjątkowo syfiasta rzeczka

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wymyśliłem dobry sposób, żeby sprawdzić, czy ktoś nie łazi na naszego spota.

Kopiemy dołki, i do nich wkładamy piwo, lub puste butelki z czymś innym niż piwo, po tygodniu jak piwo będzie, to lajt

 

Glupszego pomyslu nie slyszalem, jak bym widzial takie piwo w dolku to pierwsze co to bym pomyslal ze to jakis przypal i przylazlbym tam z kims po jakims czasie... Co innego gdybys polozyl 10zl(papierowe)(zamocowane zeby nie odlecialo, ale wygladajace na zgubione), zwinalbym je do kieszeni i kroczyl bym dalej... A po braku dychy wiadomo ze nie zabralo jej zadne zwierze...

...

a 2 pytanie to miejscówkę mam niedaleko rzeczki

...

Nie bedziesz mial tam czasem problemu z gleba?? Woda z ziemi moze wybijac i bedziesz mial niezle blotko

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+