Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

Witam mam mały problem z 1 pomidorkiem mianowicie listki mu zżółkły te pierwsze okrągłe a reszta 6 ok , możliwe ze to od przelania ??. I jeszcze 1 do jakiej wysokości wyrośnie marock bo nie wiem czy się zmieści do szklani o wysokości 130 cm .A jak nie to jak go dopilnować zęby się zmieścił??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

witam!

mam poważny problem. wpadam dziś na spota, uśmiechnięty dosypać jeszcze odrobinę ziemi i poprzycinać okoliczne drzewa żeby nie zasłaniały słonca, podchodze do dołka z kupiona ziemia... i... widzę mase czerwonych mrówek... co z tym cholerstwem zrobic?

Czytanie nie boli, nie bój się

Witam mam mały problem z 1 pomidorkiem mianowicie listki mu zżółkły te pierwsze okrągłe a reszta 6 ok , możliwe ze to od przelania ??. I jeszcze 1 do jakiej wysokości wyrośnie marock bo nie wiem czy się zmieści do szklani o wysokości 130 cm .A jak nie to jak go dopilnować zęby się zmieścił??

Jak potrenujesz to się zmieści

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

wie może ktoś co to jest? jest to strasznie gęsto posadzone, że ledwo idzie przejść. Zastanawiam się czy dobrym pomysłem było by zrobic spota w środku takiego gąszczu, ale nie wiem czy ktos tego nie bedzie przycinał czy coś, przypomina troche wikline ale jest troche za grube.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Problemy logistyczne z serii "Cierpienia młodego Wertera"

Chciał bym uprawiać na własne potrzeby. Wydawało mi się, że będę w stanie rozpocząć uprawę w zeszłym roku ale problemy z zakupem nasion (opóźnienie wysyłki) oraz brak idealnego miejsca zblokowały moją inicjatywę. Nasionka przeczekały rok.
Zamówiłem sobie pakiet podstawowy Swiss Mix'a reg. z OP oraz 5 White Russian F2 reg... Za długi czas oczekiwania sklep dał mi "trochę" gratisów:
3x Blue Berry F1 reg.
7x crossa WW x Passion#1 (pewnie reg.)
około 15 pestek zatytułowanych OP Mix reg.
i... no... powiedzmy, że tego Swiss Mixa zwiększyli 5 krotnie (coś koło 40-50 pestek).

Spoty mam trochę nieobczajone(google map i szczątkowa wiedza o okolicy), ale nie będą mogły znajdować się dalej jak 1-2 km od ludzkich siedlisk. Pewna miejscówka zapewnia mi łatwy nadzór nad uprawą, jednak jest pewna szansa wykrycia i znajduje się ona na "czyjejś" łące. Podobno cała wieś ma w niej udział, ale zwyczaj koszenia na niej trawy odchodzi do lamusa. Niestety nie mam pewności, że jakiś Jeździec Apokalipsy nie przemieli mi roślinek kosiarą, albo nie nakarmi plantami swoich krówek. Do tego dochodzą spontaniczni "turyści", którzy raczej nie zapuszczają się w te okolice bo teren odcięty jest od "kontynentu" rzeką (wiem, wiem... niebezpieczeństwo zalania).
Myślałem, żeby wsadzić tam White Russian'y bo dojdą przed grzybobraniami (obok jest las), a tak to może 3 osoby się w lato pokręcą.
Inną sprawą jest los tych 60 innych nasion (brzmi niesamowicie, może to siejki, ale czy sklep robił by mnie w uja??). Mogę obczaić inne spoty w okolicy, ale czy to nie będzie przesada?? Dla mnie to pachnie kryminałem. W wariancie średnio-pesymistycznym będzie jakieś 30 żywych plantów w promieniu 2km. Jak mnie złapią to zajebią.

Z tego wszystkiego zacząłem się zastanawiać czy nie pobajerować matki i nie poprosić o możliwość uprawy rusków w domku (bo ojciec zasranym konserwatystą jest). Jednak nie wiem jaka będzie jej reakcja - przeczuwa że jaram, ostatnio jak gadaliśmy to mówiła nawet, że sama raz spróbowała, ale nie chciała by żeby przez to jej dzieciak poszedł do pierdla.

Część właściwa, czyli pytania:
1. Czy jest sens chomikowania tych nasionek kolejne lata?? Siedziały w ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej, lodówy dla nich nie posiadam - w końcu nie jestem seedbankiem.
2. Czy opłaca mi się wsadzić 5 White Russian'ów na tej magicznej łące?? Mógł bym je kochać i przytulać co tydzień praktycznie, ale jest szansa na przypał mimo, że to tylko 3 miesiące - nie pamiętam kiedy koszą trawę i krowy wypasają + turyści.
3. Co z resztą nasionek?? Wsadzać na siłę gdzieś w okolicy?? Rozdać na Marszu albo w ramach OP?? A może zrobić siarę i po gówniarsku posadzić niedbale tworząc gdzieś "las marzeń" w ramach pseudo akcji propagandowej??
4. Czy gadać z matką?? Wizja boxa z 5 automatami kusi, ale boje się jej reakcji. Jestem już pełnoletni, jednak nadal zależny od starych, a nie wiem jak zachował by się ojciec gdyby mu powiedziała - jest typowo anty i żadne argumenty do niego nie trafiają...

To tyle ludziska. Chwała tym co dobrnęli do końca mojego posta. Dzięki z góry za odpowiedzi. :peace: i oby wam szło lepiej

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Sprawdziłem pogodę na kilkanaście najbliższych dni i nie zapowiadają przymrozków. Jedyny problem to deszcz, który ma padać za jakiś tydzień. Czy jeśli wysadzę teraz nasionka od razu do ziemi na out i dam na to butelki to przetrwają deszcz?

Po ilu dniach zacząć nawozić (biohumus, plankton k, ripen) od wyjścia z ziemi? Chodzi mi o automaty i o zwykłe roślinki.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+