Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

elo mam problem :mad:
włożyłem nasionka do kubka z wodą na 20 godz(wszystkie opadły),
następnego dnia zrobiłem na polu mini szklarnie,kupiłem kubeczki w ogrodniczym(takie czarne 10 złączone ze sobą)dałem do nich ziemi do paproci 6ph i zalałem wodą.potem włozyłem nasionka na 1 cm do ziemi i minoł prawie tydzień i ani jedna nie wyszła :mad:
ciągle miały wilgotno bo codziennie odwiedzałem spot.
może to dlatego ze ziemia po podlaniach zrobiła sie zbita i sie nie mogą przedostać,moze za zimno miały,no nie wiem ale sie wkur****m ładnie bo to femi 10 pestek.


(a jak pestka która była 1 tydzień w ziemi i sie nie otwarła to jak na nowo ją dam na wate to da rade) :mad:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ludziska, katastrofa ;] Deszczowo się zrobiło w cholere, słoneczka nie widać, a roślinki staneły w miejscu z rośnięcięm, od kąd przestało słoneczko wychodzić to się z miejsca nie ruszyły Myślicie że ten chwilowy brak wzrostu przez brak słońca wpłynie jakoś negatywnie na ich dalszy rozwój ?? (z góry muwie że box'a nie mam możliwości zrobić)

Pozdro i oby wasze roślinki rosły w siłe

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

brak słoneczka się daje we znaki.

Ale spokojnie, jeszcze urosną.

CHWDPolice997 nie zawsze trzeba robić precrushing. Ja w automatach nigdy nie stosowałem precrushingu i w historii moich upraw, tylko 2 rośliny (automaty) nie wyszły z ziemi

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wyczytałem że FIM najlepiej przestać robić z 3 tygodnie przed kwitnieniem ( Jeżeli to nieprawda to mnie poprawcie ). Skąd mam wiedzieć że zbliza się już flo ?? Jakie są tego oznaki ?? Szukałem tego na forum, dużo się dowiedziałem ale tego nie moglem znależć.

Pozdro i Buch :zmiazdzony:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+