Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Twojstary raczej nie mozesz trzymac w szafie... juz predzej skombinuj boxa albo na pole wywal

ryba766 zagrozenia to glownie przypal wg. mnie lepiej bys zrobil trzymajac je na parapecie ale jezeli juz bardzo chcesz na tym balkonie to albo wieksze donice (300ml, 0,5 l mysle ze na poczatek wystarczy) albo palety doniczkowe (czy jak to sie tam zwie) i poczekaj az kielki troche urosna do 0,5 cm

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pamięta ktoś, jaki user na "starym" forum rozdawał pakiety bodajże passion #1 x cannadian x jeszcze coś? Minimum 10 pestek każdy dostawał z obowiązkiem prowadzenia growloga. Chciałbym się dowiedzieć kto to był i jaka była dokładnie odmiana bo google nic o tym nie wspomina..

Właśnie, dadzą radę już młode (2 piętra liści, 3 już jest dosyć duże ) pod butelkami? Kiedy doszły by auto i właśnie passion#1 x cannadian gdybym wysadził tak ok. 5 maja?

Wiem, że można znaleźć odpowiedzi na forum ale każdy pisze co innego ;/

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

witam mam pytanie.

jakies 4-5 dni temu wsadzilem pestki w ziemie po wydostaniu sie z ziemi pokazaly sie listki male trzymam je na sloncu w malych pojemniczkach i nie chca cos sie wyciagnac to jest odmiana swiss mix i mix out.

wie ktos czego to przyczyna ?

jak pomoc im sie wyciagnac ?

nie chca wogole isc w gore ;/

:lol: Chyba za dużo słonca :lol: nie rozumiem oco Ci chodzi. "wyciągnąc" wyciągniećie rosliny jest złee dla niej (z powodu braku lub za małego naświetlenia słoncem jak Ci się nie wyciągają to znaczy nie rośnie sama długa łodyga do góry wysoko a na samym koncu liscie, to dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

mam w boxie jeden krzaczek swiss miss i trzymam go tam od tygodnia wczesniej tydzien byl na parapecie i boxie odzyl ma juz lacznie 2 tygodnie, a moj FP to 24/0 czy nic sie z nim nie stanie bo mam zamiar za dwa tygodnie na spota go wysadzic ale wydaje mi sie ze moze sie cos z nim stac bo to nie automat

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+