Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

20l ziemi sklepowej, ewentualnie 10l ziemi sklepowej i 10 l ziemi ze spota(spod pokrzyw).

3,5l sypkiego biohumusa. – może być więcej, jeśli nawóz nie jest zbytnio skoncentrowany( obi)

2 pełne sita popiołu.(roślina łatwiej wchłania składniki poprzez drobny popiół aniżeli przez duże kawałki drewna, które mogą dostać się do ziemi)

2 garście dolomitu

5l perlitu bądź styropianu.

gdy do tego nie dodam sypkiego biohomusa i popiołu to duza różnica bedzie?

jeszcze do tej mieszanki dodam keramzyt

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cześć.

W tym roku szykuje lowrydery#2.

Są to feminizowane automaty.

Na stronie producenta czytałem że kwitną od razu po wyjściu z ziemi stąd moje pytanie.

Czy nawozić je zaraz jak wyjdą z ziemi?

Skoro kwitną od razu to zastosować od razu nawóz na kwitnięcie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mam zamiar posadzić:
10 pestek ze "swiss mix'u"
1 Ruderalis Skunk(reg), Diesel Ryder(reg), AK 47 Automatic(reg), White Widow(reg) :DB)

Jakie średnie plony mogą z tego wyjść?
I najważniejsze pytanie czy to wszystko dojdzie jak wsadzę przy dobrej pogodzie do ziemi w połowie kwietnia?

Bless Ya :elo:

P.S Jest to pierwszy mój Out

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema. Na poczatku chce powiedziec, ze to moj pierwszy out, wiec jestem rolnikiem-teoretykiem Baaardzo dużo się naczytałem na forum i doszedłem do wniosku, że w tym roku cos spróbuje zasadzic. Moj spot jest 90 % bezprzypałowy (te 10% to czynniki losowe) Znajduje się w takim małyn lasku pomiędzy polami, dobrze osłonięty z każdej strony gęstymi krzaczorami (i kłują gnoje ostro też) wiec dojscie na niego jest trudne. W srodku spota powstała taka fajna polanka, dobrze oswietlona. Planuje tam wyciąć pare drzewek i gałezi zeby bylo jeszcze wiecej miejsca i sądze, ze miejsca będzie na jakies 15 roslinek spokojnie. Rozumiem, ze bede sie musiał ostro namachać łopata, zeby tą ziemie dobrze przygotować ale dam rade. Teraz mój najwiekszy dylemat to wybranie odpowiednich nasion. Poprzeglądałem oferty chyba wszystkich możliwych sklepów i dalej nie moge sie zdecydowac. Od roslinki wymagam pewnego dojscia, przetrwania w polskich warunkach, no i oczywiscie mozliwie jak największego plonu. Skłaniam się do nasionek feminizowanych i AF. Za 15 sztuk trzeba troche zabullić ale to do przetrwania. Teraz odnośnie mojego projektu pytań masa ;) :
1)Planuje na każdą rośline wykopać dół o wymiarach 2szpadle(to taka nowa jednostka) * 2szpadle i głębokie na szpadel. Czy wystarczy, ze przekopie tą ziemie, podsypie różnymi nawozami, dolomitem etc ? Czy jednak lepiej się przemęczyc i przetransportowac tam ziemi ogrodniczej ? Jak duża będzie roznica ?
2)No i jaką odmianę wybrać ? Myślalem nad : AK47xWHITEMASTER FEMI AF GGS, PURE AK47 X-LINE,White Widow x Big Bud X-LINE  wypatrzyłem BIG BANG FEMINIZED, A.M.S FEMINIZED,THE CHURCH FEMINIZED. Które z nich nie dojdą ? Co Wy mi polecicie biorąc pod uwage wszystko co wyżej ?
3)Czy trenowanie roślinek LST, FIM będzie opłacalne ? Bo roślinki mogą miec nawet 3m, jednak chodzi mi o wydajność.
4)Roślinki planuje na jakies 2 tyg. zostawic na parapecie nieźle oświetlonym, mam nadzieje, ze sie za bardzo nie wyciągna ? I nie przeszkodzi to w pozniejszym przesadzaniu na spota gdzies w 2 tygodniu maja ?
5)I oczywiscie na jakie plony moge liczyc przy dobrych warunkach i odmianie dającej możliwie jak najwięcej towaru ;)
Z góry dzieki i mam nadzieje, ze sie za bardzo nie rozpisałem i nie zbłaźniłem. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+