Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

skad ta pewnosc?

No jak skąd skoro mu wykiełkowały i włozył je do ziemi to tylko moze być jedna przyczyna ze nie wyszły za głęboko. Ja moje passiony kiełkowałem 3 dni temu a wczoraj juz wyszły z ziemi. 100 % za głęboko wsadził pestki innej przyczyny nie widze.

Pozdro !!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

skad ta pewnosc?

No jak skąd skoro mu wykiełkowały i włozył je do ziemi to tylko moze być jedna przyczyna ze nie wyszły za głęboko. Ja moje passiony kiełkowałem 3 dni temu a wczoraj juz wyszły z ziemi. 100 % za głęboko wsadził pestki innej przyczyny nie widze.

Pozdro !!!

Albo przelał, zrobił błoto i skisło.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Sciezki i Drozki

To wlasnie one najczesciej zdradzaja polozenie naszych spotow gdzie znajduja sie nasze ukochane roslinki :ganja:

I to wlasnie dzis mnie naszla taka rozkmina gdy sszedlem na mojego spota co mozna by bylo zrobic aby uniknac wydeptywania trawy, pozniewaz moja sciezke widac juz z daleka, a to dlatego ze jestem na spocie codzinnie a takie drozki w szczerym polu na pewno zwracaja uwage. Moze macie jakies pomysly jak tego uniknac a moze poprostu to zlewacie i sie tym nie przejmujecie. Ja natomiast wymyslilem taki chytry plan:

Mam 3 sciezki do mojego spota i co tydzin chodze inna, gdy wyrobie pierwsza sciezke przez tydzien chodze nastepna a pozniej 3 sciezka gddy przyjdzie kolej na ta pierwsza to tam juz sie podniesie trawa i gdy chodze nia przez tydzien to nie widac prawie sladow. Moze sie wydawac ze to jeszcze gorzej bo wydeptuje 3 sciezki a nie 1 ale to nie prawda poniewaz przez tydzien nie zdolam wydeptac na tyle trawy zeby ja bylo widac z dalek 8)

Moze komus sie przyda ten pomysl :peace: a jezeli ktos ma tez jakies podobne pomysly to podzielcie sie z nami.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ostatnio slyszalem rozmowe 2 rolnikow o sianiu zboza.

Mowili o tym ze jeden wysial wieczorem, a drugi rano i ze u ktoregos od razu wszystko wykielowalo i jest zielono bo ziemia byla ciepla. Niepamietam dokladnie ktory to powiedzial i tutaj prosze was o pomoc. Siac wieczorem, gdy ziemia wczesniej przez caly dzien sie nagrzewala czy rano, kiedy dopiero bedzie sie nagrzewala??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+