Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam

Mam pytanko gdzie moge kielkowac nasionka bo w kompie to raczej nie bo on jest bardzo chlodzony i raczej nie jest tam cieplo ?? Prosze o jakas podpowiedz :) A i jeszcze jedno jak juz jestesmy przy kielkowaniu to jaka powinna tam byc temperatura wewnatrz tego jakiegos pojemnika/komputera :?:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Juz 3 dzien szukam swojego pierwszego spota i, do cholery, nie moge sie zdecydowac. Zawsze mi sie wydaje ze ktos tamtedy moze przejsc albo ze jest za bardzo zarosniete itp.

Miejscowki z fotek, co je kolega dk_89 zamiescil, nie spelnilyby moich oczekiwan i poszedlbym dalej a tu widze ze jest nawet bardzo dobry w oczach forumowiczow :D

Przechodzac do mojego pytania, czy warto szukac wymarzonego spota az do skutku czy zdecydowac sie na cos w miare dobrego czyli zapewniajacego duzo dyskretnosci ale niekoniecznie idealnie poludniowego czy otoczonego wskazanym zielskiem :?: Mam wrazenie ze troche przeginam z wymaganiami i za bardzo sobie wzialem do serca zalecenia, chodzby lolosławaSTG... ;)

BTW kiedy zaczynaja rosnac pokrzywy?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Moja miejscowka, przekopalismy z ziomkiem wczoraj dwa spoty pod AF'y jakies 1x1m dwa kwadraty na kazdym chcemy wysadzic 15 pestek regularnych WR'y i AK47 czyli razem 30 pestek ;] zmieszalismy 35 litrow ziemi kwiatowej z ziemia ze spota (jest tam zyzna gleba bo obok sa pola) ale musimy jeszcze sypnac steropianem i wymieszac jeszcze raz to wszystko.

Miejscowka w ciul ciul za cywilizacja jakies 15 minut jazdy polami i lasami skuterem ktorym bedziemy wrazm z ziomkiem tam jezdzic. Obok Miejscowy sa jakies pola a tak to pustkowie troche do bani jest bo nie ma w poblizu zadnej wody wiec bedziemy musieli transportowac ja skuterem zawsze jak bedziemy jezdzic na spota podlac roslinki - oj tam jak trza bedzie to i codziennie bede tam jezdzil do moich kochany slodkich sensimilek ;)

BlessS!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+