Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mam pytania:

1. Mniej więcej po jakim czasie pestki wystawione na działanie światła 'psują się' ?

2. Czy ziemia ze spota może leżeć sobie spokojnie odłogiem i po paru dniach dopiero zostać zmieszana z kwiatową i dopalaczami?

3. Jak wygląda sprawa pierwszych dwóch tygodni wzrostu rośliny, czy opcja parapetowa rzeczywiście mija się często z celem ze względu ma nadmierne wyciąganie się i 'nieodwracalne zmiany' u rośliny? Czytałem wiele skrajnych opinii na ten temat, niektórzy twierdzą, że to jak najbardziej dobre rozwiązanie.

4. Jeśli budowa growboxa nie wchodzi w grę to czy warto np. podświetlać roślinki na noc przez te dwa tygodnie zwykła żarówką?

Z góry dzięki za zainteresowanie tematem, yo!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja rowniez mam pytanie, bo tak czytalem na forum ze ludzie zanim posadza roslinki na zewnatrz to trzymaja je pod swietlowkami czy na parapecie, no i tu pojawia sie problem bo moi rodzice odrazu by sie domyslili ocb, no i czy jest sens wogole dawac wykielkowane pestki odrazu do gleby ? jeżeli tak to kiedy tak optymalnie musial bym je wrzucic do ziemi żeby mi w nocy nie zmarzły ani nic. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

z tego co wiem to można od razu w glebe na out...ale szanse masz mniejsze.

Moja opcja to:

wysianie kiełkujących pestek do małych pojemników i wstawienie pod 3 żarówki energooszczędne 100w na okres do 2 tyg....a potem na spota:)

Czy stare lustre przyda się jako materiał odbijający światło?(chce przysłonić nim z boku miejsce gdzie będe trzymał donice). Mam takie lustro w piwnicy i nie wiem na ile się nadaje, czy nie lepsze cos pomalolwane na biało? :happy:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

prze chwila bylem w swujej szklarence popatrzylem na termometr w srodku 35 stopni na zewnatrz jest ok 12 w cieniu czy mozn juz sadzic czy zawczesnie. Mialem pare nasionek przemówki zabralem je z parapetu i trzymaja sie w srodku czy White Russian Automatic beda tez dawac rade??

Powinny dac rade ;)

prze chwila bylem w swujej szklarence popatrzylem na termometr w srodku 35 stopni na zewnatrz jest ok 12 w cieniu czy mozn juz sadzic czy zawczesnie. Mialem pare nasionek przemówki zabralem je z parapetu i trzymaja sie w srodku czy White Russian Automatic beda tez dawac rade??

Polowa maja

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam. Rzadko bywam na forum, także niezorientowany jestem, do rzeczy:

Mooniek pisał kiedyś że wynalazł sposób na uzyskanie wczesnego kwitnienia na oucie - sadzenie na glinie. Kiedy to czytałem (był rok 2007 bodajże), miał się jeszcze upewnić na oucie 2008 czy sadzenie na glinie faktycznie przyspiesza kwitnienie.

Zna ktos może wyniki badań Moońka? Proszę o podanie, to działa czy też nie?

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+