Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

Witam. będzie to mój pierwszy i napewno nie ostatni out. NIe jestem jeszczy dobrze oczytany w temacie i mam pytanko.

Jakiej wielkości powinny być pojemniki do których wsadze pestki po wykiełkowaniu? Czy wystarczą palstikowe kubeczki (takie małe po napojach, wielkości małego jogurtu) . Dodam, że mam zamiar potrzymać pod lampą (a dokładnie pod 3 żarówkami o mocy 60 W) jakies 3-4 tyg ,zanim wysadze na outa.

Czy wystarczy jak potrzymam 12 godzin dziennie pod zarówkami?

Mam zamiar wysiać Passion#1, AK 47 auto, i troszkę nasion z OP. Może jeszcze skuszę się na jakies inne. Możecie poradzić coś pewniejszego na pierwszy mój out.

Dzięki z góry za odpowiedzi.

Pozdro

Niech się sieje wola boska :neutral:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

w0jt45s
w boxie to ty jestes matką naturą i od ciebie zalezy czy i jaki trening zrobisz.Napewno opłaca sie lst czyli naginanie, krzaczek ładnie sie rozrasta i jest wiecej szczytów bocznych. Co do fim Grzesiu robił na swoich automatach a wynik mozesz zobaczyc w zakaczonych pamietnikach indoor.Jednak taki fim moze zestresowac roslinke i stanie w miejscu na pewien czas co przy krotkim wegu automatow nie wplywa zbyt korzystnie na wielkosc plonu, Jak masz pare roślinek to na twoim miejscu zrobiłbym na polowie lst a na drugiej polowie lst+fim
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jak nie wiesz czyj były zapylane to nie warto wysiewac ich jako glowne krzaki. mozesz posadzic kilka i zobaczyc jakiej jakosci stuff z nich rosnie i czy nie nie chermia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

zatem precyzując - na out 2007 i 2008 
ES fem.Za każdym razem do scinki dożyły 3.W pobliżu nic innego nie rosło.Kop naprawdę potężny, w 2008 był nieco słabszy w mocy,ale plon za to większy(słabsza była pogoda). Za każdym razem było kilkanascie sionek 10-20.Myślę że w obu przypadkach mógł sie wywiązac z tego jakiś herm (może nawet pojedynczy) zatem teoretycznie nasiona powinny być nadal femi.Co do odmiany to polecam feminizowane a juz na pewno ES. Pytam z ciekawości, w koncu niedługo out :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam szanowne grono!

W zeszłym roku miałem Easy Sativa feminized z femaleseeds, jednak z 3 krzaków zebrałem około 10 nasionek.Skąd mogły się one wziąść i co z tego wyrośnie?? proszę o wypowiedzi jeśli ktoś teżtak miał.

ja tak miałem. obok ES rosł jeszcze shaman femi i purple. z każdego krzaka zebrlem troche dobrej jakości (z wyglądu) nasio. to jest chyba normalne na oucie ze są jakieś nasiona w topach.

w sumie planuje teraz te nasiona które zebralem z tych kobiet zasadzić na out w tym roku. bedzie coś z tego?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+