Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

Glowaziaam, Nie stawiaj nigdy na słońcu ani na żadnym świetle zawsze trzymaj je w ciemnym miejscu. A co do tych minimalnych promieni słonecznych to może do końca się nie zepsują jak będą przez chwilkę ale na dłuższy okres to masz już po nasionkach. :lol:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nie rozumiesz mojego pytania ....wiem ze nalezy nasiona trzymac w ciemnosci .. ale czasami aby utrzymac wymagana wilgoc np. rok temu musialem nasionka spryskac woda a co za tym idzie musialem je narazic na dzialanie swiatla bardzo znikome ale jednak... chodzi mi o to czy kielkujace nasionko ktore juz delikatnie wypuscilo kielek moze zostac zabite przez nawet niewielka ilosc swiatla...?????? :bongo:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czyli tak kupuje ziemię ~6pH i daje ja tym malym i tą samą daje jak już wrzucam je w miejscówke ? I jak to jest z dolomitem daje go od poczatku kielkowania czy tylko jak je juz daje w teren ? I czy jest jaki srodek żeby roślinki nie ciagnęły za dużo wody i nie zgniły ,i czy kupować jeszcze jakieś środki oprocz tego na poczatek ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1. Skąd wiadomo na autoflo po jakim czasie kończy się wegetacja. (aby zmienić nawóz na flo)

Stad, ze zauwazysz kiedy roslina zacznie kwitnienie.

2. Po jakim czasie na autoflo robi się FIM (z LST nie będe kombinował przy 1 uprawie)?

FIM robi sie po pokazaniu 4-5 pieter lisci wlasciwych.Nie wszyscy polecaja jego stosowanie do roslin z AF.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Myśle nad zakupem nawozów z GHE (na początek)

NAWÓZ FLORA GRO (na wzrost)

NAWÓZ FLORA MICRO(uzupełniający)

i teraz pytanie :

NAWÓZ FLORA BLOOM (na kwitnienie oraz ukorzenienie)

czy można go stosować przed kwitnieciem ? razem z flora gro i micro odrazu po wsadzeniu laseczek do ziemi chodzi mi o ukorzeniacz potrzebny jest w tej fazie wzrostu ? jesli nie to, to co zastosować na ukorzenienie ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

tnt complex z hesi jako głowny do tego dochodzi root complex dla korzeni oprocz tego w hesi jest jeszcze super vit(witaminki,aminokwasy i powerZyme (zapewnia mocna i dobrze zaopatrzona w tlen łodyge,wzmacnia rosline i korzenie. powerZyme i hesi vit leje sie przez cała uprawe.Na flo bloom complex w polowie dochodzi phosporus plus

o nawozach GHE nie mam pojecia

widze że zedytowałes posta

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+