Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

siema chce kupic ziemie na pierwdze 2 tyg zycia mojej planty ;) czy ta ziemie ktos stosowal poleca? jakie ma ph bo nie pisze nigdze ;/
 

 

ZIEMIA KWIATOWA DO KIEŁKOWANIA i UKORZENIANIA SADZONEK, CANNA SEED-MIX 25L

-Canna Terra SEEDMIX to specjalistyczna gleba do KIEŁKOWANIA i ukorzeniania SADZONEK oraz KLONÓW
-ma jednolita strukturę aby ułatwić sadzenie oraz transport wodny w podłożu
-dodatek mocno oczyszczonego kokosu zapewnia optymalny i stabilny poziom wilgoci.
-przez swoje właściwości zwiększa prawdobodobieństwo właściwie wykiełkowanych nasion oraz ukorzenionych szczepek-sadzonek (klonów)
-ilość: 25 litrów

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

chciałbym kupić ten zestaw do moich krzaczków ktore bede sadził na OUT na początku maja myślice ze to dobry pomysł ?
 

 

TRIPACK FLORA GHE, ZESTAW NAWOZÓW WODA TWARDA +GRATISY

 
-komplet nawozów FloraSeries + gratisy
-zestaw zawierający podstawowe nawozy i dodatki 
* 3 nawozy po 0,5 litra (F.Gro, F.Bloom, F.Micro )
* testy do pomiarów pH + 25g regulatora pH down
-zastosowanie: uprawy HYDROPONICZNE oraz GLEBA 
-przeznaczony do wody twardej (przeważnie kranowej) 
 
 
Trójskładnikowy system nawożenia Flora Series.
Dzięki doskonałej rozpuszczalności soli mineralnych, te nawozy są świetnym narzędziem do ziemi oraz hydroponiki. Są bardzo łatwe w użyciu i znajdziesz podstawowe tabele dawkowania na etykietach. 
FloraMicro : Dostarcza roślinie wszystkich potrzebnych mikroelementów w postaci fitochelatyn. Zawiera również mikroelementy i bufory biologiczne stabilizujące pH roztworów. FloraMicro uzupełnia FloraGro i FloraBloom w zakresie podstawowych i wtórnych składników odżywczych. 
FloraGro : Pobudza wzrost struktur i liści roślin. Młoda roślina zostaje zasilona we wszystko, czego potrzebuje do czasu kwitnienia. 
FloraBloom : W trakcie wzrostu wpływa na powstawanie dobrych i zdrowych korzeni. Podczas kwitnienia i owocowania umożliwia maksymalne wykorzystanie potencjału genetycznego rośliny i w zdumiewający sposób zwiększa plony. 
Magia systemu objawia się w wyniku współdziałania tych trzech produktów. 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A ja mam pytanie dotyczące przyspieszenia kwitnienia roślin na out. Niektóre Odmiany zaczynaja od konca lipca, inne od konca sierpnia ...

A gdyby wysadzić rośliny do wiader w połowie kwietnia tak żeby do końca czerwca rosły sobie w pełnym nasłonecznieniu (czyli ok. 2.5 miesiaca) i wtedy były w fazie flo.

A potem spróbować wymusić u nich wega, wkładając je np. do lasu. W lesie zawsze trochę później robi się widno, a wcześniej ciemno. Co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Rozrost korzonków delikatnie ograniczy (nie wiem jak bardzo), ale w tych początkowych fazach życia roślinka najpierw buduje system korzeniowy, dlatego jeżeli chcesz mieć później duże rośliny to nie trzymaj ich dluzej w tych kubkach jak 2 tygodnie (ja bym tydzien trzymał)

Naswietlaj 18/6. Jeżeli będziesz miał dobrze zmontowanego boksa (chodzi mi o pomalowane sciany białą farbą lub wyłożone inną lustrzaną materią), a jego powierchnia robocza nie będzie duża, a lampa będzie blisko doniczek, to nie wyciągną ci się bardzo.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+