Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

tetrahydrocanna zmontuj i zrób testy z temperaturą jedną dobę to się dowiesz czy wystarczą :) Sądzę że powinny wystarczyć :) pozdro

Quonte 2 krzaczki to będzie w sam raz na takiego boxa :D Sam uprawiam WW ale musisz wiedzieć że musisz być bardzo cierpliwy do WW :D Moje już ponad 3 miesiące rosną i nie chcą skończyć :D Jeśli chcesz szybciej dobre palonko to masz dużo innych ciekawych mocnych odmian które szybciej ci dojdą i również będą zadowalające :) A WW jest fajne nawet bardzo fajne ale nie ma zbyt dużego plonu :) A donice wrzuć jak największe ci się zmieszczą najlepiej daj minimum te 11 litrów a rozsądniej będzie dać 15 l. I pamiętaj cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość potrzebna :D
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie pale, nie uzywam itd. dlatego nie znam odpowiedzi. Szukalem troche ale nie znalazlem. Ogolnie czytajac forum mniej wiecej wiem jak rozpoznac plec, ale ciekawi mnie jaki wplyw maja plci na przyszle palenie? Czemu niektorzy mezczyzn karczuja od razu a kobitki sadza np. do wiekszych donic. Jesli ktos ma do poratowania jakis link to moze albo tu podrzucic, albo na pw. A jak chce odpowiedziec w tym temacie to tez bedzie ok.

Jestem kompletnym laikiem jesli chodzi o te tematy, dlatego studiuje te forum, ale na to pytanie poki co nie znalazlem odpowiedzi. Nasionka mam, wiec na przyszlosc chce wiedziec co mam robic, czy zostawiac menow czy niszczyc.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bo z faceta nie będzie palenia ; ) ew. makumbka

Bez roznicy ze to np. automat? Czyli rozumiem ze menow od razu karczowac. Na nic sie nie przydaja oprocz rozrodu? :) Co to makumbka? Nie kumam jeszcze calej nowomowy. Okreslenie budyn tez gdzies znalazlem.

Dzieki za odpowiedz. Po swietach mam zamiar pobawic sie w farme

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+