Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gość Bonawentury

Ładnie panowie ladnie, Laak ile czasu gruby i chudy rośnie ? Daj im jeszcze sporo czasu niech wytworzą wiecej masy, widac ze zdrowe są.

Pytanie panowie, roslina na flo rozbuduje jeszcze lodygi na tyle aby sie nie łamały pod cieżarem topów ? Na wegu mialy slabiutki went dmuchajacy, a teraz po miesiącu flo widze ze powoli sie uginają niektóre odgałezienia. Zapodałem im solidny wiatrak i wieje na nie ostro, ale nie wiem czy roślina bedzie budowac jeszcze sile lodygi czy trzeba bedzie podwiązywac ?

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bona ziomku mój, wszystkie planty tak mają? ja ogólnie to zawsze miałem słabe wiatraki mieszające lub ich brak i sam się właśnie bałem o słabe łodygi. No, ale jak na razie łamały mi się tylko super skunki, a inne planty dookoła rosły normalnie. Także no sam nie wiem..

I weź tu foto pierdyknij

Ja obiecuje i obiecuje, ale no w końcu cykne co nieco 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość Bonawentury

Laak w takim razie zostaw ją spokojnie 2-3 tygodnie.

Zib wszystkie nie, 2 czy 3 rosliny mają z tym problem, jeszcze sie nie łamią aczkolwiek zaczynają uginać, a skoro dopiero miesiac flo to zaczynam sie obawiac o reszte tego okresu.

Apropo zdjeć to cieżka sprawa, na kawalerskim w weekend zgubilem aparat, albo zostawilem w jakims z lokali, dzis odwiedze pare miejsc może sie znajdzie. To juz nie pierwszy raz gdy po pijaku gdzies go zostawiam, a potem trzeba szukac, nie wiem po cholere wogóle go brałem.

Do tego box jest teraz w niewygodnym miejscu i cieżko cokolwiek sie tam robi, jak odzyskam aparat i bede przy boxie spróbuje cos cyknac z góry.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam panowie ładnie dajecie, jak wszystko dobrze Pojdzie tez powoli zacznę montować boxa na razie myślę o Dr 90 z max hps250 ale to jeszcze musze poczekać na koniec out-dooru.
Byłem na spocie wczoraj zmokłem do suchej nitki z 5 godzin jechałem w deszczu -krzaczkom podsypałem nawozu substrat nawóz interwencyjny do pomidorów niestety już się skończył i musze zakupić jakiś nowy na spocie się uchowały kwiaty Grzesia i ok. 4 kwiatów z Felmaleseeds około 10 krzaków zginęło nie przetrwało ale to nic dlatego zawsze trochę więcej wysadzam bo uprawa pod słońcem na dziko często tak się dzieje .
Dziki widziałem ze 2 razy strasznie się ich przestraszyłem one tak samo mnie się przestraszyły ale straszna paranoja chodzić po krzunach w nocy i nie wiesz czy przypadkiem nie wejdziesz na dzika

Fotki porobiłem jak zwykle swoim starym telefonem już nim robie te foty ze 4lata ehhehe jak dam rady skombinuje na hervest jakiś lepszy w końcu aparat bo na tych fotach nic nie widać krzaki jakoś tak jeszcze nie kwitną tylko moja sativka już kwitnie i coraz więcej Włochów ma przypomina mi troszkę zeszłego roku bwc dużo topów tylko ma wąskie te liście strasznie ale najważniejsze ze już kwitnie i myślę ze za 60dni powinna być gotowa czyli cud miud mam tych nasion jeszcze z 40szt wiec za rok je wysadze tego speed mixa tylko zobacze jak bedzie działać ten kwiat

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+