Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ello
Mam takie szybkie pytanko. Mianowicie jest sobie boxik 30x30cm w środku WM który ma obecnie 40 dni. Od początku świeci mu POLUX 55W 6400k 24/0. Weg bardzo zadowalający na biohumusie. Dostał już 2 x SUBSTRAL "Burza Kwiatów". Dzisiaj zamieniłem mu światło na POLUX 55W 2700k. Chciałbym zapytać czy to dobre posunięcie ?? Na forum jest porównanie tych dwóch Poluxów i 2700k wypadł nie najlepiej. Jednak wszędzie jest mowa że na flo należy używać 2700k. Bardzo proszę o radę bardziej doświadczonych odemnie
Z góry dzięki
:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

10-16 af w doniczkach w tak małych doniczkach, żeby się zmieściły na a4?

zapomnij. Af od początku potrzebują dużo miejsca na korzenie. daj większe donice jeśli chcesz je trzymać 2 tygodnie. zobacz na róznych GL jakiej wielkości są rosliny po 2 tygodniach. W takich miniaturowych doniczkach po 2 tygodniach AF na bank będą karłowate.

a jak chcesz w tak małych doniczkach, to musiałbyś dawać na out zaraz po wyjściu z ziemi. Góra po tygodniu (ale to absolutny max), żeby to miało sens. A w takim przypadku nie wiem czy jest sens kombinować z lampami. czy nie lepiej poprostu na parapecie lub od razu na spocie trzymać.

Jak się uprzesz na doświetlanie, to raczej świetlówki musisz kupić i jakiś mikroboksik zrobić. ale wymiarów i mocy nie podam, bo dla mnie to się mija z celem.

podsumowując. Ja bym dał większe doniczki, obliczył ile zajmą powierzchni. Zrobił box (z kartonu nawet) o tej powierzchni i do tego boksa pasował bym się z mocą lamp.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

witam uzywam nawozow biobizza- biogrow, biobloom i bioheaven. Dawalem caly czas na przemian raz 5ml na litr a raz 4 ml na litr, ale ostatnio wpadlem na rozklad od biobizza w ktorym jest rozpisane po 2-4 ml zalezy ktory tydzien, roslinka natomiast wyglada zajebiscie, pelny zielony kolor i rosnie jak na sterydach. Teraz pytanie czy jest sens zwiekszyc dawke bioblooma na rzecz biogrow, dodam ze roslina jest w 3 tygodniu flo

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+