Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

a chcesz je przyspieszyć, czy spowolnić?

chcem przyspieszyc, tylko zrobiłem takie lst ze mikrusek z niej(ma sporo odrostow ale jeszcze malutkich) i chciał bym cos z niej wycagnac. jak zaczne lac na flo to juz raczej sporo nie urosnie???

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Poezja po prostu Świetny trening, piękne zdrowe rośliny I o to chodzi!

P.S. Dziś jak wrócę z pracy również wrzucę kilka fotek moich pociech. Są strasznie silne, rosły przy -25oC w podstawkach pod donice był lód, a mimo to zaczęły kwitnąć i jak na te warunki wyglądają spoko hehe

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hey, chce sie was poradzic ktore z tych nawozów co kupiłem beda dobre na flo i na wega? Zaznaczam ze nie mieszkam w pl i tutaj sa całkiem inne nawozy, no i nie ma tyle co w pl a szkoda.Kupiłem dzisiaj 3 na próbe wstawiam fotki i prosze o nakierowaniu mnie ktore na jaka faze wzrostu.

Substral to jedyny nawóz ktory znalazłem co jest w pl, zawiera:
NPK 6-2-4
N-6%
P-2,2%
K-4,1%
B-0,01%
Cu-0,005%
Fe-0,03%
Mn-0,01%
Mo-0,001%
Zn-0,002%

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hey, chce sie was poradzic ktore z tych nawozów co kupiłem beda dobre na flo i na wega? Zaznaczam ze nie mieszkam w pl i tutaj sa całkiem inne nawozy, no i nie ma tyle co w pl a szkoda.Kupiłem dzisiaj 3 na próbe wstawiam fotki i prosze o nakierowaniu mnie ktore na jaka faze wzrostu.

Substral to jedyny nawóz ktory znalazłem co jest w pl, zawiera:

NPK 6-2-4

N-6%

P-2,2%

K-4,1%

B-0,01%

Cu-0,005%

Fe-0,03%

Mn-0,01%

Mo-0,001%

Zn-0,002%

substral na pewno na wega, maxi crop raczej na flo bo ma mało azotu, ten niebieski na wega bo ma w duzo azotu. ale niech ktos jeszcze sie wypowie nie chce wprowadzac w bład

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dobrze mowisz. Ale i tak bym wolal kupic przez allegro np. te podstawowe i sie dogadac z przesylka za granice : )

Tez o tym myslałem ale troche sie obawiam bo celnicy bardzo dochodza co to jest i po co itd. chyba ze wysle na inny adres jakiegos kolegi co nic nie ma w domu, bo obawiam sie ze mogli by zapukac pewnego dnia wiedzac co było w paczce, a tu na to sa uczuleni. Jeszcze pojezdze poszukam w innych sklepach moze cos akurat da mi sie trafic o czym piszecie na forum, dzieki zaa odpowiedz.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+