Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam ja mam 2 pytanka, mam 2 no-name z wora. rosna fajnie odrosty bardzo blisko siebie i roslina niska ma ok 2tygodnie i ok. 4-5pieter lisci wysokosc ok 10-12cm i tu pytanie czy dla no name z wora opłaca sie robic fim?? bo lst juz lekkie ma ale roslina sama w sobie dobrze se radzi(chyba dobre geny) i nie wiem czy jej pomagac( wyglada na jakis niski automacik) prosze o opinie... i 2 pytanko ktore było setki razy na forum ale nie doczytałem sie czego to wina czy ph, przenawozenie,przypalenie itp. listki na zewnetrznych krawedziach robia sie zółte-suche:( przenawozenie odpada bo uzywam tylko jakiegos słabego nawozu na weg. typu biohumus, przypalenie tez raczej nie bo uzywam swietlowek ale troszke podniosłem. wiec zostaje złe ph. jak myslicie?? na obnizenie ph czytałem o skrobkach jaj,sok z cytryny kropelka/2 na podlanie, wapno gaszone,dolomit sa jeszcze jakies tanie domowe sposoby aby obnizyc ph?? dodam ze mam mieszanke ziemi+koko+stropian

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja mam takie dwa pytania:
1. Czy utrzymując szczyty na jednej wysokosci poprzez ciagłe lst bedziemy miec taki sam efekt jak bysmy zalozyli siatke (efekt tzn. ilosc, rozmiar i moc topów ) ?? :mexican:
2. Czy rozmiar topów zalezy od jakis czynnosci wykonywanych na wegu (oczywiscie oprócz treningu i nawozów) ?? ( tzn. czy np. dluzszy weg daje ciezsze i wieksze topy ) ??
Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1. tak, siatka tylko pomaga "kierować" szczytami

2. raczej nie ma to znaczenia. Weg, to weg. Dajesz tylko roślinie baze do fazy kwitnienia. Dłuższy weg, to więcej odrostów i ogólnie dłuższe gałęzie i ich więcej. W praktyce Raczej efekty podobne do krótszego wegu. Ale to musisz sam ustalić w zależności od warunków.

Większość źródeł jak i praktyka mówią, że weg powinien trwać ok 4 tygodni. Ja się z tym w 100% zgadzam. Oczywiście 4 tygodnie prawidłowego rozwoju, bez błędów. Ale jak masz duuuzo miejsca w boskie, to możesz weg wydłużyć, wtedy cała roślina będzie większa i topów tez będzie więcej. Ale w przypadku wydłużonego wegu, polecam dać duuużo większą donice.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+