Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam,

przymierzam się do zakupu i nie wiem co lepiej wybrać:
 

Dark Street 90 II - ZESTAW MINI

 

 
-Wyposażony Box uprawowy 90 x 90 x h160cm 
Zestaw zawiera:
. box: DarkStreet 90 v2
. oświetlenie: lampa HPS GIB 400W Flower Spectre z zasilaczem magnetycznym i odbłyśnikiem alu. tekstura + akcesoria
. wentylacja: wentylator promieniowy 250m3/h, filtr węglowy Eco 160-240m3/h, przewód wentylacyjny miękki
. wyposażenie dodatkowe: easy rolls, timer mechaniczny
Aby poznać dokładne parametry zestawu kliknij na zdjęcie.
 
 
Zestawy nie są okablowane, nie ma w nich doniczek etc. 


W jednym zestawie jest hps 400w, a w drugim 250w, a powierzchnia obu boxów jest przecież prawie identyczne. Czym to jest spowodowane? Co polecacie i dlaczego? Żeby obniżyć koszty postanowiłem nie kupować filtra węglowego tylko zrobić go samemu, myślicie, że to dobry pomysł?

Mam nadzieję, że nie irytują Was tak banalne pytania, po prostu nie chcę wyrzucić hajsu w błoto, więc wolę zaciągnąć Waszej porady ;]

p0zdr0 \/\/ar1atYYY YO

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź

W czym Dark Room 90 jest lepszy od Dark Street 90? DS są teraz ulepszone i mają np taką samą światłoszczelność jak DR.

"kazdy z tych zestawow ma + i -" <- Jakie?

Chcę mieć z 3, max 4 duże jabłonie tam posadzone, więc chyba powierzchnia 80x80 lub 90x90 będzie odpowiednia; wolę kupić gotowy zestaw niż składać samemu (na czym mógłbym zaoszczędzić pewnie parę stów), bo zajmie mi to mniej czasu i myślę, że będzie wykonane solidniej, łatwiej poza tym znaleźć na to miejsce etc i zawsze można szybko złożyć i przenieść gdzie indziej.

"nie bral bym zadnego z tych zestawow, tylko zebral swoj wlasny" jeśli dobrze rozumiem, to chodzi Ci o to, żebym złożył z innych podzestawów, pewnie najlepsza opcja i jestem tego samego zdania. Tylko właśnie w tej kwestii potrzebuję pomocy :< Czytam forum od dłuższego czasu i mam dwa sezony out ze sobą, ale to będzie pierwszy GB i chcę mieć wszystko dopięte na ostatni guzik, stąd takie długie posty H3H3H3

BIG UP!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+