Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

Witka :D Mutancik spalony, wyszło z niego około 8g hehe no ale na więcej nie liczyłem :) panny od soboty się suszą, a dziś pociąłem wszystkie szczyty na mniejsze topy i porozkładałem je w taki sposób (na szybkiego zrobiłem także nie patrzcie na estetyke :D )


:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

witam panowie mam problem moja roslinka ma 28 dni i przed chwila patrze a tu szczyt mi sie ususzyl bo dotykal szyby byly suchy jak by po dniu suszenia i go ucialem bo nie wiedzialem co robic inne sa 2 cm od szyby ale nic sie z nimi nie dzieje roslink caly czas rosnie i nie wiem co robic lst nie mam jak ale cos jeszcze sprobuje nie wiem co robic....

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

zbig.10. Używaj więcej kropek jak coś piszesz. To za dużo masz tam w boxie roślinek ,jak nie możesz robić lst. Teraz zrobiłeś jej FIM, powinny odrosnąć 2 szczyty. Nie wiem jak poradzisz sobie jak przełączysz na FLO.Gdzie zmieścisz kwiatostany??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wiem sorry spieszyłem sie do szkoly i dlatego bez kropek. No wlasnie jedna roslinke dam koledze i bede mial miejsce na lst bo i tak juz wczesniej robilem, nie spodziewalem sie ze krzak tak urosnie. To jest automat za tydzien juz bedzie pewnie kwitl, mam nadzieje bo nie chce zeby jeszcze rosl.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemanko, chce kupić lampe do boxa i jestem niemal przekonany do zakupu jakiejs cfl np takiej 200W

Obecnie posiadam 2x 40W Polux , dają rade ale zbior nie jest zadawalający.
Oczywiscie wolałbym hps ale nie ma narazie takiej opcji.
Na necie znalazłem pare growlogow z cfl nie wiem co mam myslec, poniewaz widzialem efekt koncowy marny jak i olbrzymi np pod 150W koleszka wyciągnął 40g z Easy Ryder. Czy możliwe jest dla przecietnego growera (mam za sobą kilka upraw) osiagniecie fajnych wyników czy trzeba być kotem zeby wyciagnac te 30-40g pod taka CFL? Chcialbym poznać Wasze opinie na temat tych świetlówek (125W-200W ale nie wiecej)

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+