Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 tygodnie później...

Panowie barzo wazne pytanie!

Wiem ze na pewno juz o tym bylo,ale prosze pomozcie!

Czy aby zbic PH wody kranowej(ph 7,5) moge do poltora litrowej butli dodac pol lyzki stolowej dolomitu i stosowac taki shake za kazdym razem??

Miernik PH bede mial dopiero w piatek,a jestem pewiem ze kazdy z doswiadczonych kolegow zna odpowiedz

Na forach tego tyle ze musialem zapytac osobiscie

z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Witam posiadam mikro boxa aby niie marnować powierzchni zrobiłem własna doniczke którą podzieliłem na 8 cześci (dużo bo pożniej ida na out) , aby wszystkie czesci sie jakoś trzymały w miejscu pokleiłem troche poxyliną itp i teraz pytanie czy to nie bedzie przeszkadzac plantom ta chemia z kleju? czy lepiej wsadzic jeszcze to w jakoś folie i wtedy w donice?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Witam mam pytanie. Czy jeżeli przez pierwsze kilka godzin życia roślina w ogóle nie będzie miała światła, a potem też przez parę h naturalne to coś się stanie złego czy nie ? Tak się złożyło że wyszły mi z ziemi w nocy! a za dnia jeszcze nic nie było, i dopiero po południu będę miał możliwość umieść w boxsie.

Tak to na tą minutę wygląda

 

Kliknij aby powiększyć

post-36587-0-51614700-1335836987_thumb.j

post-36587-0-07061600-1335837214_thumb.j

Swoją drogą od wyjęcia ziarenka z opakowania do takiego stanu jak widać zajęło lekko ponad 3 dni.. Chyba dobry wynik ?

Swoją drogą mam też do podarowania komuś z forumowiczów zniżkę 5% do sklepu. Dostałem przy zakupie, a do 31 maja nie wykorzystam to szkoda aby się zmarnowała.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wolałem zapytać. To moja pierwsza uprawa :) Co do FP to to są automaty.. Przed chwilą wróciłem z inspekcji to jeden już jest praktycznie prosty, i wypuszcza drugą parę listków, no i naturalnie nabiera zielonego koloru, a drugi się prostuje ale też łapie kolor.. co do temperatur to pomieszczenie 22°C, box z wentylacją 26°C, bez 28°C dalej nie sprawdzałem, raczej na noc będę musiał śmigło wyłączać bo w nocy temperatura spada.

A co do trzeciego nasionka to jeszcze się nie pokazało, no ale nic dziwnego, miało laga i wykiełkowało dopiero dzień później, nie wiem czy to wina tego, że słabsze czy może ten typ tak ma bo to inny model. Ciekawi mnie tylko czy będzie chłop czy baba bo akurat to 3 inne było gratis i jest regular ale też automat. Jeżeli to w ogóle to bo mogły mi się pomieszać ale wątpie, i tak przy okazji ponoć nie wolno trzymać faceta obok bab bo wypuści pyłki i zapali baby i nie będzie kwiatów tak ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mam na razie dwie to co tu do zapominania to ziarenko późniejsze regularne, jeszcze z ziemi nie wyszło.
Dzisiaj dodałem do boxa mokrą szmatę i korki z wodą położyłem koło roślinek, bo późnym popułdniem robi się dość ciepło tj 30 stopni, a o 5:30 rano było 23 stopnie w boxsie.. także wentylator na noc będę wyłączał.
No i jednak ta co wyszła trochę wcześniej jako pierwsza w nocy to się trochę wyciągnęła jest wyraźnie wyższa od drugiej i jest łodyga lekko krzywa. Druga praktycznie idealnie prosta i niższa.

 

post-36587-0-11433500-1335962477_thumb.jpost-36587-0-15462700-1335962500_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+