Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gość Bonawentury

Jol
Szafa to homebox silver L czyli 1m x 1m x 2m, a ledy to mazar 300w za który bylo placone bodajże 3.500 pln.
Wczoraj zajechalem zrobilismy trening na wiekszosci lst na niektórych fim, lampe podnieslismy kapke do góry.

Ladnie Ziben tam idzie, juz niedlugo scinka, sprawnie Ci to idzie, ale patrzac na pogode to pewnie mógłbys tam zasadzic normalną odmiane i by nie bylo tragedi z temp.
Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam!

Wczoraj wrzuciłem na chusteczki 3 nasionka diesel ryder af femi i 1 mazar x superskunk af reg, 2 diesel wykiełkowały (korzonek teraz ok. 0.5cm) a reszta nasionek dopiero się otwiera. I tutaj mam pytanie, w carrefourze kupiłem ziemię do kwiatów i warzyw 5.5-6.5ph na której jest napisane "Produkt stanowi gotowe podłoże do zastosowania w uprawach rozsad, warzyw, kwiatów i drzew. Ziemia jest mieszanką torfów wysokiego i niskiego, z nazwozem mineralnym i mikroelementami w ilościach niezbędnych do wzrostu roślin w początkowej fazie." I tutaj moje pytanie, sadzić w tej ziemii, czy zostawić jeszcze kiełki na chusteczkach i poczekać do jutra, kupić ziemie 6.0-6.7ph? Czy może wysadzić w tej a kiedy będę przesadzał do większych doniczek użyć ziemii 6.0-6.7ph? I jeszcze jedno pytanie, zamówiłem zestaw hps 150w, które pewnie dojdzie we wtorek lub w środę, i czy sadzonki kiedy wyjdą z ziemi mogą 1-3dni stać bez oświetlenia? Czy 1może kupić im 2 świetlówki?

Edit. Pytanie z ziemią już nie ważne, zasadziłem narazie w tej, a jak będę przesadzał dam ziemię 6.0-6.7ph. Napiszcie najwyżej czy dobrze zrobiłem :)?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Buber, zależy ile będziesz je trzymać na wegu. Zazwyczaj podrosną jeszcze o jakąś 1/3 wzrostu z wega. Zależy też od treningów i warunków. Wszystko można kontrolować.

onomato, obij boxa styropianem, zamontuj puszkę z ze zwykłą żarówką wolframową, kabel grzewczy, mata grzewcza, farelka. Wszystko podpinasz pod termoregulator i problem z głowy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki to jest jakaś konkretna podpowiedź będę trzymał tyle żeby zajęła mi 2/3 wysokości boksu (boks -doniczki -oświetlenie) czyli części przeznaczonej na roślinę

onomato mam podobnie tylko że temperatury niższe styropian dał mi jakieś 5 stopni, w fazie nocy muszę załączać 3 żarówki z puszkami wtedy mam 20-24 stopnie. Najmniejszy grzejnik domowy jaki znalazłem to 400W w Leroy Merlin

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+