Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

Sry, że tak wtrącę, ale czemu uważasz lolo, że automatów nie powinno się trenować? Z mojego doświadczenia wiem, że wręcz powinno się to robić. Mowa o LST. Można narobić pełno nowych szczytów, a nietrenowany atf rośnie tylko jedna główna pała + najczęściej 2 małe topiki. Właśnie w przypadku odmian bez samozakwitania możemy sobie odpuścić trening (choć ja nie zalecam), bo te trzymane odpowiedni czas na wegu same się powinny ładnie rozkrzaczyć. Dużo zależy też od donicy.

Wiem, że nie jest to regułą, ale tak jak mówię.. czasami trenowałem, czasami nie i w 90% lepiej wychodziło po moLeSTowaniu
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nie powinno się trenować w sensie FIMowania
LST jak napisałem można robić sam trenowałem automaty tym sposobem

a po za tym tak już się nauczyłem że się automatów nie trenuje i tak piszę hehe ale LST zawsze zrobić można bo to nie stresuje rośliny do takiego stopnia że zatrzymuje wzrost czy kwitnięcie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam minęło trochę czasu od mojego ostatniego pytania w tym temacie i niestety nie zrobiłem wtedy tej uprawki w hydro jakoś brakło motywacji hehe

ale że właśnie zrobiłęm bubblera jest juz podłączony a ziarenko kiełkuje w wełnie mam pytanko odnośnie pożywki

czy nawozy do wody lać już teraz czy poczekać aż korzenie przerosną koszyczek ? mi się wydaje ze już teraz trzeba wlać ale wolę się upewnić :) na początek dam rhizotonic i terra wega od canny CenzurA ze do ziemi ale to tylko testy hehe

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość Bonawentury

No ladnie to zaczyna wygladac teraz bedzie tylko lepiej i milo oko zawiesic na dluzej, bedzie tylko kolorowiej.
Tez dziw mnie bierze iz nikt wiecej tu nic nie pokazuje, mysle ze to kwestia czasu
Pozdrowienia ludziki

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Przygarnąłem od kolesia około tygodniowego pomidorka, na razie poszedł pod 3x24W w 2l donicach gdyż główny box 60x60x140 jest w budowie (brak aktualnie funduszy na lampe, filtr i wentyl) Od razu po świętach powinno all być i wrzucę go pod 150W i moje pytanie brzmi czy zacząć wtedy nawozić ? Z nawozami na razie ciężko i tylko jakieś tanie z brico/ogrodniczy na razie mam niejakiego "mineral" npk 7-4-6 i wezme dokupie biohumus forte. Kiedy zacząć lać i czym lepiej ??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Powiem tak, nie mam pojęcia dokładnie co to za odmiana ani czy z auto. Wiek to około półtora tygodnia i według tego co się dowiedziałem o niej od typa to są niby pestki euforii z francji. Więc przyjąłem go jako no-name, lecę na światełku 20/4 i wczoraj na wieczór dostała 1ml tego minerala. Najciekawsze jest to iż teraz po powrocie z pracy wyskoczył drugi pomidorek w tej samej donicy (typ wrzucił kilka pestek na raz). Zrobię rozsadzenie im i jakoś za dwa dni ta pierwsza dostanie pierwszą dawkę minerala.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+