Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

te pogody długo terminowe to o kant dupy rozbić, łądnie już kwitną jebaniuskie, na zdjęciach tego nie widać, dostają nawozów, na weg humuvit eko a na flo substral ten w płynie i proszku... mam nadzieje, że troche więcej z nich będzie :P

ale, lepszy rydz niż nic

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

witam,moje kwiatki rosna w słonku na parapecie i chce je doświetlić sztucznie tak 4-5 godzin,posadziłem troche póżno bo pod koniec czerwca chciałbym żeby troche podrosły zanim zakwitną.dodam że sa to shiva skunk,skunk ak który już kwitnie,white widow i purple maroc.dzieki za jakiekolwiek info i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bless.
Moje kobietki są w ok 3-5 tygodniu kwitnienia. Czy jest sens odciąć dolne odgałęzienia pozostawiając górne topy i liście? W Soft Secrets wielokrotnie widziałem stosowanie tego sposobu, podobno pozwala roślinie skupić się na produkcji głównych topów, zamiast marnowania energii życiowej na wzrost odrostów które i tak dostają o wiele mniej światła. Jak to jest? I od którego tygodnia kwitnienia mogę lać ripen? Ewentualnie jakiego stadium rozwoju kwiatów

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemka

Mam pytanko odnośnie ripena.

Słyszałem że 3ml ripena na 1,5l wody pobudza roślinę do produkcji kwiatostanów jak cannabooster.

(NIE CHODZI MI O PODAWANIE RIPENA NA 2-3 TYGI PRZED śCINKĄ tylko podczas młodej fazy kwitnięcia kiedy już się zapodaje nawozy na flo).

Czy ktoś robił taki eksperyment?.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+