Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

to popełniłes podstawowy bład. ten co jest wpychający zamontuj przy lampie, jako wyciągający- to obniży temperature w trakcie dnia.

daj jeszcze mieszający (komputerowy, jeden lub dwa), a jako wlot powietrza zostaw poprostu dziure.

na noc wyłącz wentyl wyciągający, a zostaw włączony mieszający i twój grzejnik. zbadaj temperature, powinna być wyższa. Jak bedzie za wysoka, to dasz mniejszą żarówke. Nie martw się o obieg powietrza. w nocy rośliny nie potrzebują tak dużej wymiany jak w dzień, a poza tym fizyka sama przyczyni się do curkulacji. ciepłe powietrze na 100% będzie uciekało przez wyłączony wentylator na górze boksa, a dołem będzie wlatywało świeże powietrze ogrzane przez żarówke. mieszający wentyl pozwoli na fajne rozprowadzenie ciepła po całym boksie

czyli w dzień działa wentyl wyciągający i mieszający

a w nocy działa grzejnik i mieszający

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

witam. Dzis pojezdzilem po okolicznych sklepach ale nigdzie nie bylo dobrej ziemi, same ph 4-5 albo 5-6.

Zakupilem wiec ziemie KRONEN gosciu mowil ze jest bardzo dobra, ph 5,5-6,5 ziema ta jest na bazie torfu.dokupilem do tego keramzyt, perlit, i dolomit aby to wszystko ze soba wymieszac. To byl dobry czy zly wybor? Moze jakies wskazowki jak to umiejetnie wymieszac ze soba?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A ja mam takie pytanie do kolegów growerów
Czy gdybym dzieki ostremu treningowi lst wyciągnął 20 szczytów na roślinke a zostało by mi jeszcze troche do FLO ( ewentualnie przy przedluzonym wegu dla wiekszej ilosci szczytow ) i zrobiłbym FIM na tych 20 szczytach to czy po tygodniu miałbym ich juz 40 czy roślinka niewytrzymałaby takiego stresu ?? Pytanie czysto teoretyczne ( bym juz wiedzialjak bede uprawiał )
Peace i joint :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

teoretycznie tak, ale w praktyce może być różnie. nie zawsze więcej szczytów= większy plon. Czasami lepiej mieć kilka gruuuuubych topów, niż kilkanaście małych.

donica, jak największa ze względu na długie zycie rośliny. myśle że przy długim wegu 15l to absolutne minimum.

odmiana? jakakolwiek bez AF

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

DONICZKA DO AF . Chodzi mi czy doniczka moze byc plytka ale szeroka . np wymiary 22x14x8(wys.). jak to sie ma do korzeni ? czy potrzebuja wiekszej ilosci miejsca dla pionowych czy poziomych ? i jakie to ma odbicie w wysokosci i rozgałezieniu planta ? .. wie ktos .. ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+