Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

Wpisywałem połączenie szeregowe żarówek to sameg głupoty wyskakiwały. W każdym razie, bardzo Wam Panowie dziękuję, tak też miałem to zrobione jak na rysunku, ale bałem się, że to może jeb** :) Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.

PS:

@Koks - znalazłem ten wątek, ale zobacz, że tam właśnie obrazek połączenia (pkt 5) nie ma linka. Dlatego też pytałem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mam 6 automatów. Czy zraszanie ich wodą raz dziennie to dobry pomysł? Bo czytałem gdzieś, że nie powinno się zraszać roślin bo to może im zaszkodzić.

Drugie pytanko: podlewam karanówą i jest ok ale czy ma jakieś znaczenie czy podlewam zimną wodą czy taką lekko ciepłą?

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kunpel ma problem, pierwszy indoor. Co to za choroba czy cos nie tak z wentylacja lub swiatlem, ph? Box 50x20x20 (wys.szer.dlug.). Temperatura 20-25 stopni C. Jeden wentylator wdmuchujacy na dole na gorze jest drugi otwór. Całosc znajduje sie w szafie. Roslina ma 14 dni! White russian automatic

post-22288-1274551254,34_thumb.jpg

post-22288-1274551267,58_thumb.jpg

post-22288-1274551290,75_thumb.jpg

post-22288-1274551308,7_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kunpel ma problem, pierwszy indoor. Co to za choroba czy cos nie tak z wentylacja lub swiatlem, ph? Box 50x20x20 (wys.szer.dlug.). Temperatura 20-25 stopni C. Jeden wentylator wdmuchujacy na dole na gorze jest drugi otwór. Całosc znajduje sie w szafie. Roslina ma 14 dni! White russian automatic

Moim zdaniem przelana. Podlewaj co 2-3 dni, 1/10 pojemności doniczki. Czyli jak masz np w 1L to podlewasz 100ml.
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Fifka jak stoją w tych doniczkach na oucie to być może to przelanie jak na takie doniczki tych deszczy było za dużo ostatnimi czasy i korzonki mogły się podtopić troszkę i przygnić :) bo nawozów chyba nie dawałeś jeszcze żadnych ? fotki trochę nie wyraźne ale stawiał bym przelanie ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam mam pytanie bo się zaczynam denerwować, wiem nie ma potrzeby ale muszę sie upewnic

posidam Diesel Ryder auto femi ma juz 23 dni około 10 dni temu pokazał płeć i wgl nie kwitnie dałem mu pare dni temu lekką dawkę nawozu na flo i nic włosków ciut przybyło. teraz coś o warunkach

temp. 28-30 stopni C

wilgotność nie mam higiometru ale wydaje mi się że około 40-50 %

światło jest nadwyżka

ziemia zwykła

nawozy biohumus i planton k

trening lst

i może dać i większa dawkę naowzu na flo co radzicie??

niepokoi mnie to ze nawet lekko nie kwitnie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Przelanie, też miałem z tym problem kilka dni temu dlatego z 13 automatami poszedłem o 2.25 w nocy na spota i poszło wszystko :D niestety nie zwracałem uwagi gdzie jaką odmianę :/ nie miałem warunków a nie porobiłem tabliczek.

Bd musiał w końcu zrobić jakieś foty ale to przy następnej wizycie na spocie przy odsamczaniu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam

Mam pytanie odnośnie Lowrydera. Mianowicie mój osobnik męski jest już prawie o połowę wyższy większy i nawet ładniejszy niż jego piękniejsza połowa. czy to normalne ?? dodam że mają podobne warunki znacz w sumie to identyczne w końcu są w jednym boxie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+