Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dzieki za odp dot. nawozu WIE KTOS CZY TA ZIEMIA SIE NADA CZY LEPSZA KUPIC ?! zdjecie w poprzednim poscie.

btw. Mam trochę inne pytanie jeszcze, mam jakieś nasionka z sortu - troche dluzej kielkuja, ale po wrzuceniu do ziemi nic sie z nimi nie dzieje, poprostu przestaja zyc jakby :| Mozliwe ze sa jakies niedorozwiniete? :D jbc. to one tylko eksperymentem byly bo czekam na WRki femi :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Lolo, jak te fotki są z około 1 maja, to ciekawe jak to teraz wygląda :D Ogólnie zdrowa roślina, nic jej nie brakuje :) Elegancko :peace:

:peace:
Niedawno wróciłem od małych i ścinka jest szybciej niż myślałem. Dzisiaj planty dostały po około litra wody na głowę. 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość Bonawentury

Grubo ziomus gruuuuubo Szczyty naprawde piekne, wygladaja na bardzo tluste, a jeszcze puchna. Powoli robia sie brązowe, ladnie :) hehe mutant szaleje, ale moze bedzie z niego jeszcze coś ciekawego, ponaginaj jak bedziesz mial miejsce
Szacun Grzes przy okazji po raz kolejny widac stworzyłes świetna genetyke, topy rozrastaja sie na wszystkie strony byle tylko spuchnac, dobra robota
Lolo u Ciebie pewnie zaczeło sie kwitniecie juz, czy nada sie wyciaga ? Zdrowiutka, nic tylko czekac na formowanie sie topów.

Dowiedzialem sie ostatnio, że mój kompleks spotów zostanie zrównany z ziemią, przekształcaja te rejony na dzialki paranoja, irytacja ma siega zenitu, niezadowolenie i żal, tereny od zawsze mi bliskie, od paru lat jeszcze bliższe :/ . Nie pojawiam sie juz tam zatem, bo w kazdej chwili moge sie na kogoś natknac. Rosliny tam uważam za stracone, ale przejde sie za pare miechów zobaczyc, a nóz coś gdzies zostanie. Nie wiem co z reszta sadzonek które miala iśc na ów kompleks, za dużo na głowie, za mało sił by to ogarnać. Szafka domowa musiała zostać przeniesiona ze wzgledu na duzy smród i gości w domu, wróci za pare dni, tak wiec nawet nie wiem co sie tam dzieje. Pozdro towarzysze

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1.

Czy dwóm automatom, przez pierwszy tydzień życia (później idą na out) wystarczy 1 lampa energooszczędna 11W (nie są w boxie tylko stoją na szafie)?

2.

Nawet jak nie wystarczy, to napiszcie jak wysoko ma być umieszczona nad roślinami.

3.

Lepiej je oświetlać tą lampą czy dać na parapet?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+