Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

Siemano,dzieki rosuch za odpowiedz.

Mam jeszcze jedno wazne pytanie dla mnie,moze ktos pomoze:

Mam Easy Ridera okolo 8-8,5 tyg ostatnio podlalem jusz samá wodá bo liscie pokazaly przenawozenie ale nic zlego sie nie dzialo ,zamowilem dzis 250 ml Canna PK 13/14 z Greens horticulture,w opisie produktu jest napisane uzyc w jednym tygodniu gdy roslina jest najbardziej aktywnie kwitnáca,dawka jest 1,5 ml na L wody a do uprawy w ziemi uzyc pól dawki.

Czyli jak poleje 1 ml na L wody nie popsuje mi to smaku koncowego??? i czy podlac tylko raz czy 2 razy,zostalo okolo 1,5 tyg???

Prosze o odpowiedz gdyz w tym stadium to dla mnie verry important:)

Ps.Zywica która sie pojawia ma tak slodziutki zapach,niehcce tego zepsuc.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Słuchajcie jak myślicie. Domek jednorodzinny na około niego kilka innych, od boxa idzie przewód jakieś 10m do komina potem tym kominem z 3m i na zewnątrz komin znajduje się no nie wiem ile taki przeciętny może mieć z 20-25m od ziemi? Czy za dużo? Ogólnie to chodzi mi czy na przykład takie 4wr czyli odmiany które niesamowicie śmierdzą(pachną) mogą być wyczuwalne w okolicy jeśli nie zastosuje się filtra? Czy zapach z 4 kwiatków bez problemu się rozpłynie w takim układzie jak tutaj opisałem?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam. Potrzebuje jakiejs rady. Moj box jest na strychu jzu gotowu. Temp teraz to 31 stopni ale ja dzisiaj zbija robiac dziure. Jednak martwi mnei to, ze jak bedzie cieplo na streychu bedzie goraco od nagrzanej blachy. Macie jakies pomysly jak zbic temp jak podskoczy? teraz mam 3 wiatraki i mysle ze koolejne juz roznicy nie zrobia. Prosilbym o pomoc bo sie martwie ze zaczne na dniach a za 3 tyg jak bedzie cieplej wszystk oszlak trafi a pracy mialem troche.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+