Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nic sie nie boj, daj pod lampe, to zobaczysz, ze zmieni kolor.Normalka.

Z podlewaniem to musisz wyczuc, kiedy roslinom bedzie sie robilo sucho.Nie da sie okreslic co ile dni, bo nie mozna swterdzic jak szybko woda bedzie odparowywala i jak szybko wchlona ja rosliny.Tu musisz polegac tylko i wylacznie na sobie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No Bona widzę tych szczycików tam trochę będzie no no świetnia zdrowiutko oby tak dalej ;)
Lolo, maleńka rozwija skrzydła ;) Fajnie pokitrane masz tego peceta ;) Chciałbym już też normalnie w pokoju boxa, ale póki nie mieszkam na swoim to raczej niemożliwe ;)
Co do moich to pewnie masz na myśli tą po prawej na dole.. Ona od początku jest jakaś dziwna i odbiega od reszty. Liście tez jakieś lekko zmutowane, a no poskręcane troche są, ale dupsq pisał, że może od Super Vita, bo też tak miał. Przelane raczej nie są, bo dostają rak co 4ry dni po pół litra wody. Nie naginałem jej bo nie ma sensu hehe ;)
Preflowery pokazały wszystkie trzy nagięte, ostatnia ta ala zmutowana jeszcze nic nie pokazała. W ogóle z góry wygląda jakby była sfimowana hehe. Dzisiaj byłem je podlać wodą i już od wczoraj ładnie podrosły. Niedługo znowu trochę je nagnę, żeby tak po 4ry szczyty wyszły ;) Update z fotkami niebawem ;) Pozdrówka

#edit: Od dzisiaj fotoperiod został ustawiony na 20/4 ;) 31.03

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość Bonawentury

Hehe fajnie Lolo tam masz ostro pochowane wszystko, przynajmniej bezpiecznie, powodzenia.
Hehe dokladnie Zib o tą chodzilo, jeszcze sie zdziwisz jak wystrzeli i przerosnie reszte :D


Zanotuje sobie tutaj przy okazji ze u wszystkich 4 roslin zauwazylem dzis pre. Szybko w cholere po przelaczeniu, ale narzekac nie bede :joint:
Na czterech dlatego, ze jedna OB od paru dni jest gdzies tam na parapecie i jakos sobie radzi (i tak ciagle mysle ze to bedzie facet).


Pozdro ludzie i tak w cholere cicho tutaj jak na tak zacne grono uzytkowników <_< rozumiem, ze wraz z pogodą i to sie zmieni

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Temperatura 'nocą' spada do minimalnie 10-11 stopni więc tragedii nie ma (przy temp 10 na dworze.. [jak lukałem do boxa gdy temp na pod niebem wynosiła 19oC, w boxie było 16-17 :) ). Myślę, że lepiej i tak panienkom z fp 20/4. Poza tym przez 2 pierwsze godziny odbłyśnik spokojnie nagrzeje boxa do ponad 20oC. Szcyciki zaczynają się formować. Więcej fotek w niedzielę, bo teraz słabo widać, a nie chciałem za długo siedzieć przy otwartym boxie. Szczytów na każdym plancie jest od 3-4, ale w niedzielę ponaginam jeszcze bardziej :D Pozdro
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Co powiecie o rewegetacji pod lampą?

Mam sionka regural i naszedł mnie pomysł żeby po 2 tyg. wega dać je na flo, jak pokażą płeć to damki spowrotem na wega i do większych donic :)

Bo jakbym je na flo przesadził to i tak by nie wykorzystały ziemi, dobrze rozumiem?

Co sądzicie o tym pomyśle?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+