Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobra dzieki wielkie!!

To będzie lampka 150W.

Właśnie jak by ktoś mógł mi jeszcze polecić jakoś roślinkę do mojej szafy i do jakiej doniczki miał bym ja dać? White Widow x Big Bud X-LINE chciałem kupić 5sztuk feminizowane, ale nie wiem czy do dobry pomysł

Z góry dzięki i mile widziane wskazówki dla początkującego :)

Witka!!

Te co chciales kupis byly by spoks!! Co do doniczek to najpierw mniejsze i przesadz potem do wiekszych ja mam takie 26cm sr na okolo 40cm wys (jak bylu male byly w doniczkach ok 12cm sr)

Ja mam dwie fem WW i zastosowalem im LST i wypelnily mi cala powierzchnie boxa!! Nie sa wysokie bo tylko okolo 60cm ale mam 12 fajnie kwitnacych topow :D no i te mniejsze ktore wybijaja sie po bokach!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

uzywam szyby. Zwykla, 4-5 mm. Przy HPS 250W szyba jest doslownie centymetry od lampy.

Mozesz zostawic troszke luzu miedzy szyba a boxem, cieple powietrze bedzie unosic sie do gory, czyli wracac do czesci z lampą. Nie wierz w teorie ze najlepiej jest dopasowac szybe idealnie i zamknac ta przestrezn, to bzdura. Sprawdzilem i wiem co mowie.

I szybe warto miec jak najwyzej, wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hmm... robie mini boxa, tj 25x25cm, wrzucam do niego świetlówki, ale... 5W osram!, zuzycie prądu takie jak przy normal świetlówkach, a jako ze znalazlem w piwnicy duze pudlo kolo 25 takich, to warto uzyc...;)

wrzuce tam ich kolo 10-15, i tu pytanie...

Jak je "układać"?

tzn z gory na dół[pionowo], czy moze poziomo, i te de

ma ktos jakies rady jak je najlepiej montowac?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Najlepiej poziomo ale ciekaw jestem czy 15 swietlowek zmiescisz do 25x25 ;)

jak sie upre to i wiecej zmieszcze, one cale[z gwintem] maja max 10cm:D

i nie kombinuj

Taka moja natura;( mam sie sprzeciwiac sobie i przestać kombinowac?:(

Co do wydajnosci, 2x watt maja zregoly wydajnosc ok 60lm/w, te maja 50lm/w

Oprawki... Mam liczone w setkach... Oświetlenia mam duzo roznego za frajer, tylko słabego...

No i ile z tego ciepła powstanie to inna sprawa.

No, no, zachecasz:] ma to byc w dosc zimnym miejscu wiec wiesz;)

wys a w mikroboxie tez to jest wazne chyba ze nie ma dla Ciebie problemu zwiekszenie wysokosci

wysokosc dla mnie nie wazna tylko powierzchnia[z uwagi na miejsce skladowania - będzie sie.. wtapiac w reszte otoczenia], robie to na metr wysokosci;)))

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+