Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja mam pytanie jaką role gra szyba w boxie ? czy bez szyby roslinka bedzie gorzej rosnac czy co ?

Szybka Jest Po To Gdy Np Masz Za Dużą Temperaturę To Wstawiasz Pod Lampę I Po To Że Jak Masz Małego Boxa To Żeby Kwiatostany Nie Dotykały Lamp Pozdrawiam :) :bigblant:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

marcin79, Nic Ci to nie da plastik to lipa zrób lepiej cooltube z balszki do ciasta szyba u góry dzióra i doprowadzony przewód wentylacyjny.

A jak nie chce Ci sie bawić to zainwestuj w cooltube i kup w growshopie napewno sie nie zawiedziesz.

A 40 stopni to masakra 30 to juz za duzo.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeśli już roślinka pokazała płeć to proponuje przesadzić ja do 10l donicy. Jeśli chodzi o naświetlanie jej to powiedz mi po jaki ch*j chcesz dać 1212 skoro to automat najlepsze, dla nich jest światło 204 przez cały okres rozwoju. Najlepiej jak byś dał jakieś zdj bo może jest taka mała przez to ze coś zjebałeś. Ziomek nie wiem jaka posiadasz lampe ale im blizej lampa plantów tym lepiej, ale oczywiście można to tylko osiągnąć dzięki dobrej wentylacji.pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+