Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nikt ci tego nie powie jak jest w twoim przypadku musisz testować, najlepiej kup termometr z czujnikiem na kablu ( w Castoramie 18zł) powieś pod lampą na wysokości szczytów i sprawdź jak jest temp. Optymalna to ok 30 stopni. Wtedy się okaże jak wysoko możesz mieć lampę, im niżej tym lepiej wiec albo daj szybe albo kombinuj z wentylatorem gdzieś przy lampie. Przy hpsie 400W myślę że max 30cm nad szczytami powinien być. Ale to zależy też od temperatury bo jak przy tych 30cm będziesz miał 40 stopni to spalisz rośliny. :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

kaspar, chyba nie przeczytałeś posta wyżej :shock: wszystko zależy od temperatury jaką posiadasz na poszczególnych wysokosciach ja mam 600 na wysokosci 40cm i ładnie rosną, ogólnie ponoć im niżej tym lepiej ale bez przesady w końcu 600 nieźle smaży, wiec nie dasz jej raczej 10cm od szczytów, choć ktoś z forum tak miał, ale to zajebista wentylacja musi już być. Pokombinuj z wentylacją i będziesz wiedział na jakiej wysokości możesz sobie pozwolić powiesić lampę. I jeszcze jedna dobra rada zanim wykiełkujesz zestrój dobrze boxa bo potem będziesz miał problem, tu ci będzie rosło a w boksie jakieś dzikie temperatury :) Pozdrawiam :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

kaspar, jak odpalisz hpsa 600W bez sufitu to będzie Ci biła taka łuna że masakra wiec sie zastanów czy nie będzie to przypałowe pozatym nie będziesz w stanie kontrolować temperatury i wilgotności wiec moim zdaniem to zły pomysł. Znajdź jakąś płytę i zrób sufit zobaczysz że będzie lepiej pozatym gdzie powiesisz lampę jak niemasz sufitu :) Jak nic nie znajdziesz w domu idź do castoramy i kupisz za max 10zł sufit. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Moja roslinka to New York Diesel x AK47 ( jak sie ostatnio dowiedziałem i z wlasnych obserwacji wynika ze nie jest to automat i nie pokazała jeszcze płci ) Moje pytanie to jaki fotopirod zastosować dotychczas jechałem na 24/0 (17 dni ) ale teraz muszę go zmienić i nie wiem czy 18/6 czy 12/12 przy którym będę miał najszybciej plony ??

Jeśli to automat to zmień na 186

ekhm... jak juz na moich topkach pojawilo sie z 70-80% brazowych wloskow to teraz wylaczyc swiatlo, zrobic im ciemno na 48h a potem scinac, suszyc, i to co lubimy najbardziej czyli palic:>:D

takie pytanie zeby nic nie popsuc na koniec;P

Dokładnie tak...po suszeniu możesz zastosować curring.

A teraz moja kolej:D Czy w automatach po 35 dniach mogę odciąć zbędne liście i jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja cialem zwyklymi nozyczkami :P jak to zrobic?:D normalnie:p

przyloz do lodygi od liscia nozyczki i zacisnij ;d hrhr :P :]

heh no wiesz obsługę nożyczek już mam za sobą(nawet z praktyką) ale mogę to zrobić w 35 dniu życia rośliny? Nie będzie to dla niej stres?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam mam pytanie:
Czy przy boxie 50cm wysokości mogę myśleć o uprawie takiej roślinki?

Jeśli tak to jakie donice byście radzili 2l mogą być?

 

 

AK47xNYCD (5 seeds)

Potężny Cross - AK47 słynie z legendarnej mocy i ekstremalnie szybkiego dojrzewania kwiatów w połączeniu z równie mocnym NYCD o niespotykanym smaku i zapachu czyni tę odmianę jedną z ciekawszych z naszej oferty. High mocno euforyczny z "powerem" typowym dla odmian o przewadze Sativa. Doskonale nada się na wypady w zaufanym gronie. 
 
Uprawa: Indoor
Wysokość: Srednia
THC: b.wysoka 20%
Czas kwitnięcia: 7-9 tyg

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+