Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

200W LED Full spectrum 0,19m2 Purple Haze i Frisian Dew


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...
52 minuty temu, Alicja napisał:

Ładne krzaczki, chyba juz niedługo zbiory ? Chinska lampa, to pewnie z aliexpresu zamowiona? mogłabym prosic o linka 😄 ? Moja jest tez chinska, ale niestety nie daje rady az tak bardzo jak twoja 😞

nie lepiej ciutek więcej zainwestować w lampke i mieć spokojną głowe ??:) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dniu 28.04.2020 o 20:10, Alicja napisał:

Ładne krzaczki, chyba juz niedługo zbiory ? Chinska lampa, to pewnie z aliexpresu zamowiona? mogłabym prosic o linka 😄 ? Moja jest tez chinska, ale niestety nie daje rady az tak bardzo jak twoja 😞

Łap- https://a.aliexpress.com/_BSg6ng

Generalnie wczesniej byla darmowa wysyłka, dalem za lampę 9dych. Teraz widać dolar poszedł w górę i się odbija na cenach. Jak co masz na ali kupon od znajomych to obnizy ci 25zl jak powysylasz ludzia linka.

Generalnie nie jestem do konca zadowolony z tej fotorelacji, myślałem, że będą bardziej szły do góry. Nie wiem czy to wina lampy czy może byc spowodowany nadmiarnym stresem, bardzo duzo obrywalem liaci, łamałem lodygi no i fimming. W dodatku chyba za wysoko siatka i to tez chyba źle bo porobiły się długie lodygi. Mam dwie kolejne pestki, będą szły bez stresu i nisko siatka, zobaczymy.

92/52 wale co podlanie 2nawozy bio grow i bloom. To juz 3x, a co.. no chcialbym tak do 3tyg ściąć Frisian dew, zobaczymy. Purple to nawet mysle jeszcze z poltorej miecha.

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+