Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

200W LED Full spectrum 0,19m2 Purple Haze i Frisian Dew


Recommended Posts

dzieki za linka do lampy, ciagle zastanawiam sie nad lampami bo nie wiem czy zawinila w moich krzaczkach lampa czy jakies inne rzeczy. A tak swoja droga to faktycznie dlugie sa te lodygi, ja to swoje jeszcze wyginam na boki i wtredy rosna kolejne odnogi na calej lodydze, moze kolejnym razem tez tak sprobuj .

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dniu 6.05.2020 o 22:36, Alicja napisał:

dzieki za linka do lampy, ciagle zastanawiam sie nad lampami bo nie wiem czy zawinila w moich krzaczkach lampa czy jakies inne rzeczy. A tak swoja droga to faktycznie dlugie sa te lodygi, ja to swoje jeszcze wyginam na boki i wtredy rosna kolejne odnogi na calej lodydze, moze kolejnym razem tez tak sprobuj .

Prawda, nie ogarnąłem i za bardzo poszły do gory, next plany beda naturalnie rosły bez przycinania i obniże siatke.

Wczoraj zrobiłem harvest jednej rosliny, 60dni.

Bunkrów nie ma, ale tragedii też nie. Został purple haze, myślę jeszcze jakoś 3tyg. Rozrzedzilem go i skierowalem centralnie pod lampe.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...

Koniec.

Dzisiaj ścialem druga roślinę. Baardzo powoli rosła. Jeszcze na ostatnie 2tyg dopadly ja jakieś malutkie czarne robaczki, jakby muszki. W niektórych miejscach miała powyjadane liście. Mimo wszystko nie ma tragedii, myślę wszystkiego wyjdzie razem ok 30. Zobaczymy za tydzień jak zważe suche. 

large.IMG_20200531_132231.jpg.5818e94da5

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+