Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 600 W CRITICAL KUSH AUTO.@


Recommended Posts

To litr wody na taką doniczkę to jest nic. Litr ja teraz daje przy moich niecalych 5 litrowych doniczkach i wtedy moge powiedzieć, że jest dobrze podlana. Założe się, że mniej więcej od połowy wysokości doniczki w dół ziemia jest wyschnięta na wiór. Następnym razem weż planty do wanny czy pod prysznic czy co tam masz w domu i przelej każdą tak 3-4 litry. Tylko nie wszystko od razu, najpierw trochę pod samą łodygę, poczekaj aż się wchłonie, trochę więcej pod łodygę, poczekaj aż się wchłonie, trochę więcej itd. Poważnie zrób to, założę się, że po tym w dwa dni wyjebią tak że ich nie poznasz.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie wiem jaką masz kranówkę. Ja podlewam kranówą nieodstaną nawet, ale u mnie jest spoko jakość wody. zobacz sobie do mojego grow, młodsze rośliny mają 19 dni z czego 12 są pod 12/12, absolutnie nie narzekam na potencjał wzrostu. Ja wiem, że wszędzie piszą żeby konopie lekko podsuszać, ale wg mnie to jest słaba opcja, która nic roślinom nie daje. Powiem ci jak ja robie od etapu ziarna. Wsadzam pestke do medium np kubeczka 200ml, przelewam taka ilościa wody, aby cała ziemia była wilgotna i coś spłynęło dołem. Sadzonki przesadzam do większych doniczek/docelowych i przelewam taką ilością wody, żeby cała ziemia była wilgotna i wypłynęła dołem. Potem w docelowych doniczkach podlewam taką ilością i z częstotliwością, aby ziemia cały czas miała odpowiednią wilgoć. Oczywiście nie może to być błoto, bo korzenie zaczną gnić, trzeba to robić na wyczucie. Rośliny tak podlewane zapierdalają aż miło, korzenie rosną jak po*****e i wgl nie mam żadnych problemów mimo, że nie sprawdzałem ph wody/roztworu z 6 lat. Bardziej doświadczeni ludzie pewnie już kojarzą o co chodzi, dokładnie, podlewam rośliny uprawiane w ziemi w identyczny sposób jak należy to robić w kokosie. W kokosie jak przesuszysz medium, masz martwe rośliny. Gleba wybacza więcej i zawsze powtarzam, że każdy uprawia jak mu się podoba, nie ma złych i dobrych metod, what ever you like, tylko piszę co u mnie daje najlepsze efekty.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja też nie jestem fanem przesuszania, szczególnie jeśli to ogranicza hodowla i w doniczkach typu airpot. ale myślę że podlewanie 1l na 11l doniczkę to nic złego, zależy jeszcze od częstotliwości  wielu growerów podlewa bardzo często i bardzo małe ilości i widziałem imponujące wyniki. ja najbardziej polegam na wadze doniczki które regularnie podnosze do góry. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dobry wieczór :)

Sorry ze kilka dni mnie było... nie wziąłem aparatu ze sobą i nie mogłem zróbić zdjęć.

@Judaista otwieram namiot a tu busz xd. Zastowałem Twoje wskazówki przelałem każda tak żeby woda dołem wypłynęła. POnadto wykonałem FIM na kilku roślinkach i wygląda to tak .

Czy zmieniać lampe już na 1000W? Aktualnie swieci 600W. Mam dwa odbłyśniki i mogę podłaczyć oby dwie jednocześnie. Jedyna róznica to mniejszy odblyśnik.

Zmieniać już fotoperiod..?

100_1731.JPG

100_1732.JPG

100_1733.JPG

100_1734.JPG

100_1735.JPG

100_1736.JPG

100_1737.JPG

100_1738.JPG

100_1739.JPG

100_1740.JPG

100_1741.JPG

100_1742.JPG

100_1743.JPG

100_1744.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+