Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 600 W CRITICAL KUSH AUTO.@


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Witam. ;)

Wiec tak nie bylo mnie kilka dni poniewaz pojawil sie problem. Mianowicie okazalo sie ze 10 nasionek crticala byly nasionami regularnymi. Ogladaja moje drzewka zastanawialo mnie jedno. Dlaczego drzewka ktore wsadzilem pozniej maja juz topy a starsze nie maja jeszcze. Poszperalem tu i tam i okazalo sie ze mam 10 regularnych. Przerabialem strych 3 dni by moc zlozyc drugi namiot. Udalo sie! 

Drugi namiot jest o wymiarach 200x200x200 

Zamontowane 4x HPS 600W

Filtr weglowy wraz z wentylatorem wyciagajacym 900 m3/h

Posaidam jeszcze 4x cooltube 

Plus cala instalacje do hydroponiki. 

Niestesty zostawilem aparat na miejscowie. 

I nie mam jak wstawic zdjec. Ale niebawem tam bede i zrobie zdjecia. 

 

Wykonalem zmianie fotoperiodu dla tych regularnych na 12/12 i oczywiscie przelozylem je do tego nowego namiotu. Minal już 45 dzien od pojawienia sie kielka. Teraz mam takie pytanie. Czy te roslinki sa juz spisane na straty czy wyjda jeszcze topy? 

Automaty maja sie swietnie puchna w oczach topy. 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

7 minut temu, kosa0305 napisał:

Wykonalem zmianie fotoperiodu dla tych regularnych na 12/12 i oczywiscie przelozylem je do tego nowego namiotu. Minal już 45 dzien od pojawienia sie kielka. Teraz mam takie pytanie. Czy te roslinki sa juz spisane na straty czy wyjda jeszcze topy? 

Masz 10 roślin sezonowych wegowanych 45 dni, wsadziłeś je do boxa 4m2 pod 2400w oświetlenia, przełączyłeś na 12/12..

 

Hmmm. Nie tylko nie są spisane na straty, ale będziesz miał tam takie potwory i ściągniesz tyle tematu, że będziesz to trymował tydzień :laugh: 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@kosa0305 podstawowy podział nasion, to regularne - rosną z nich rośliny zarówno męskie jak i żeńskie oraz feminizowane - rosną z nich tylko żeńskie rośliny.

Później zarówno regural jak i femi mogą być odpowiednio:

pełnosezonowe - czyli wrażliwe na fotoperiod, żeby zakwitły trzeba zmienić fp na 12/12

półautomat - krzyzówka pełnosezonówki z automatem, wrażliwa na fotoperiod żeby zakwitły trzeba zmienić fp na 12/12

automat - roślina fotoobojętna, zakwita bez względu na to jakim fotoperiodem jest oświetlana

To tak w skrócie :D 

Czyli masz feminizowane pełnosezonowe nasiona - critical

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+