Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 600 W CRITICAL KUSH AUTO.@


Recommended Posts

Usuuwam na biezaco ;)) mam pytanie odnosnie temperatury. W anglii przyszly chlodne dni. 

W namiociie podczas wlaczonych lamp utrzymuje 31 stopni. Zas gdy sa wylaczone spada do 16-17 stopni. Czy nie bedzie im za zimno?? 

Z automatow spodziewam suszu w granicach 800-1000g 

Dzis mija 7 dzien suszenia. Kiedy najlepiej zaczac robic curring?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tych błędów nie było dużo bez przesady. W zasadzie to tylko nie przygotowałeś sobie nawożenia. Te sezony wyglądają na prawdę zajebiście.

Fakt, że grow jbyło wcześniej troche chaotyczne, ale to przez to, że bezwiednie posadziłeś sezony razem z automatami. 

Następne jak sobie dobrze zaplanujesz, będziesz ściągał kilogramy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Witam Was ponownie Szanowni Państwo.

Mianowicie dziewczynki mają się dobrze. Żbliża się czas żniw. i tu rodzi się moje pytanie.

Czytałem o TRICHOMACH. Czy to prawda gdy trichomy przybierają bursztynowy kolor w około 25% względem całości to jest najlepszy czas do zbiorów. wtedy prawdopodobnie moc będzie najlepsza. Przy tym zjawisku dochodzi do konwersji THC do CBD. Czy ma ktoś doświadczenie w tym temacie?? 

Zamieszczam kilka zdjęć kontrolnych... Chyba wszystko idze zgodnie z planem..?

Nawozy odstawiłem na okres ostatnich 2 tygodni. Z moich wyliczeń wynika że 9 grudnia będa zbiory ale chce sie wcelować w moment konwersji THC do CBD. I zobaczyć jak to wpłynie na moc i smak.

Pozdrawiam !!

100_2011.thumb.JPG.64106946489cf31d71109011a4652cb4.JPG100_2013.thumb.JPG.57b2c68cfea7ce51a1a0ee882a8a838d.JPG

100_2008.JPG

100_2009.JPG

100_2010.JPG

100_2014.JPG

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+