Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 600W x2 Outlaw Amnesia


Recommended Posts

kilka zdjęć prawie wszystkie wyglądają ok, we 2-3 żółkną listki po krajach

 

ostatnio podałem że był 25 dzień nie wiem jak to policzyłem ale dziś jest 20 dzień od zasadzenia i 7 dzień wegetacji

 

dziś rano podlałem Advanced Nutrients pH Perfect Connoisseur Grow A+B pełną dawkę liter na roślinę

 

temp. polepszyła się po zamontowaniu klimy trochę inaczej, około 26-27 stopni w dzień, w nocy jakieś 23-24 bez klimy jutro będę zakładał tuby chłodzące na lampy myślę ze temp jeszcze troszkę spadnie

 

wilgoć 40-50 %

 

Fotoperiot 18/6

 

Lampa od roślin jest 80 cm

 

 

 

teraz sześć godzin nie świecę od 21 do 03 w nocy, w piątek rano podleje ostatni drugi raz na weg i będę chciał przejść na kwitnienie teraz pytanie jak to ma wyglądać kiedy mogę przejść i  jeśli chodzi o światło 12/1 najbardziej by mi pasowało  świecić od 10 do 22 czy to ma coś do rzeczy?

 

16-May 20.31.jpg

06 16-May 20.32.jpg

04 16-May 20.32.jpg

16-May 20.32.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Możesz świecić od 10- 22, nie ma problemu. Elegancko Ci idzie , możesz ustawić programator na flo( jak teraz 21-3 światło wyłączone) to jak teraz masz wyłączone ( pisze o 21.27) to nastaw że sie włącza o 10rano do 22. Możesz już dzisiaj nawet tak ustawić, bo dużo roślin masz , wystarczy już wega. Dobrze idzie , za tydzień będzie już ful wypas.

edit w świetle hpsa nie widać czy roślina ma braki itd. Wyciągnij tą z problemami i pod normalne światło. Nawozy z ph perfect ułatwią ci uprawe , lej raz woda raz z nawozem . Nie za każdym razem nawóz

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+