Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 300W ● 0,64m² ● Autoflower ● RQS


GreenPig

Recommended Posts

Siemanko. 

Zamykamy 3 tygodnie. Rosliny zaczęły kwitnąć. Tym razem puscimy je wolno. Bede tylko troche przycinac troche duze wiatraki.

20231006_202309.thumb.jpg.899a2eec136f7d7317e469427613f891.jpg

20231006_202316.thumb.jpg.52b1841228484785cdab466afbcb268d.jpg

20231006_202421.thumb.jpg.8c2e38706c89c1c4372c516b805416ac.jpg

Dostaly juz jedno karmienie. Temp 27-22°C i wilgotność 50-60%. Jedna Amnezja nie wiem czemu jakas niska jest, miejmy nadzieje, ze odbije keszcze. Pozdrawiam 🙂

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja robię inaczej. Przynajmniej w ostatnich growach tak kombinowałem.Na poczatku jakieś 60-80%. Zwiększam na fazie wzrostu stipniowi do 4 tygodnia. 4 do 6 lub 7 tygodnia max światło i potem co tydzień zmniejszam trochę. Taka symulacja jakby wiosna-lato-jesień. I tak samo kombinowałem z godzinami świecenia przy automatach. 15/16/17/18/18/18/17/16/15/14/13/12. Miałem wrażenie, że daje to dobry efekt. Szczególnie skracanie czasu i mocy naświetlania jakby przyspieszało kwitnienie. Kiedyś tak nie robiłem. A ostatnio to mam wrażenie, że przez takie zabiegi szybciej dochodziły. Przez co też źle rozplanowywałem nawożenie. Rośliny były juz gotowe a ja jeszcze flusha nie miałem zaczętego. Polecam spróbować.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Cześć zauważyłem że jesteście aktywni w tym temacie ja z prostym pytaniem zamówiłem sobie lampki dzisiaj dwie pestki wyrosły z gleby się pokazały i mam outdoor pack 3 nawozów od biobizz ziemia też biobizz wleciała i zasadnicze pytanie jak przełączać lampy ile godzin włączone ile wyłączone mają być i co to jest weg ? Czaje ze to jakaś faza rozwoju ale na czym polega ? Jak możecie polecić co by jeszcze się przydało do udanej uprawy to super by było 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dniu 17.10.2023 o 05:42, DrakeShake napisał(a):

Cześć zauważyłem że jesteście aktywni w tym temacie ja z prostym pytaniem zamówiłem sobie lampki dzisiaj dwie pestki wyrosły z gleby się pokazały i mam outdoor pack 3 nawozów od biobizz ziemia też biobizz wleciała i zasadnicze pytanie jak przełączać lampy ile godzin włączone ile wyłączone mają być i co to jest weg ? Czaje ze to jakaś faza rozwoju ale na czym polega ? Jak możecie polecić co by jeszcze się przydało do udanej uprawy to super by było 

Chłopie to nie ten dział, to pierwsze. Drugie, Ty nawet podstawowej wiedzy nie masz a zaczynasz uprawę. Wiedzy która jest ogólnie dostępna na każdym forum. No to są podstawy podstaw. Zero wysiłku z twojej strony.  Poczytaj trochę. Poczytaj o tych podstawowych rzeczach jak faza wegetacyjna, lub czas naświetlania. 

Edytowane przez Rysiu
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+