Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 300W ● 0,64m² ● Autoflower ● RQS


GreenPig

Recommended Posts

Witam serdecznie po raz kolejny.

Startujemy z kolejna uprawa. W sumie wiele sie nie zmieniło od poprzedniej. Po krótce o szczegółach:

Box - HomeBox 80x80x160cm.

Wentylacja - Wyciąg 197m³/h z filtrem Can Lite 300m³/h i 3 wiatraki Mieszające.

Oświetlenie - MarsHydro FC-E3000 300W LED w trybie 18/6 od początku do końca. 

Gleba Praglon LightMix plus mieszanka nawozów ze zdjęcia. Donice 11l od początku do końca. 

20230915_191530.thumb.jpg.b62eedc1ca6141f12b2876d8a4867cef.jpg

Pestki od RQS - 2x Amnesia Haze i 2x Tripple G - Odminy Autofowering.

20230912_164514.thumb.jpg.9d116ff8a35fbf38905841113073bef9.jpg

Dziś wyskakują juz ziemi i to jest ich 1 dzień z życia.

20230915_191938.thumb.jpg.85e04a7f3e49517ec4f3a5a1e0103f00.jpg

Standardowo up będzie robiony co tydzien. Zobaczymy co nam z tego wyjdzie. Dziękuję za uwagę I pozdrawiam 🙂🏻

20230913_212400.thumb.jpg.0218f8527da32ecbdde15d4eea49a65d.jpg

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ładne zestaw.

Miałem kiedys amesię haze auro od rqs. Zajebiście mocny zapach w czasie uprawy. Taki słodkawy. Filtr nie ogarniał. Ale bardzo fajnie klepała. Dość mocno, ale nie za mocno. I bardzo produktywna. Wtedy na chińskich power ledach miałem po około 70-80g z krzaka. I to w doniczkach 5 litrów. Myślę, ze można spokojnie ponad 100 z tego wyciągnąć przy 11l donicach i tym ledzie. Jak dobrze pójdzie, to 120-150 powinno byc z jednej 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dawaj im ukorzeniacz od samego początku. Tak do 3 tygodni. Niech się korzenie dobrze rozwiną. Z bio grow bym zrezygnował. Masz od AN grow, micro i bloom i to jest bardzo dobry zestaw. Cal mag w razie potrzeby. Nie wiem co to jest to żółte. Tam chyba masz też booster z atami, noto go w późniejszej fazie kwitnienia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ukorzeniacz leci od samego początku. Nawet kielkowalem z ukorzeniaczem. Te żółte to PH minus. Właśnie te AN kupilem, bo kiedyś polecałeś 😅 Booster od Atami, bo dużo dobrego o nim słyszałem. BioGrow idzie do śmieci, bo już stary jest. Nie wiem w sumie po co go do zdjęcia postawiłem. CalMag będę dawał profilaktycznie, bo ostatnio mi wyjebało niedobory wapnia jak więcej światła dostały. Widocznie mało u mnie w wodzie jest. Atami od 3 tygodnia kwitnienia do fluscha będzie szedł. Zastanawiam się czy nie kupic EC Meter.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Co do ec meter to ciężko powiedzieć. Ponoć te tanie do kilku stówek są chuja warte. Pokazują co chcą. Ja miałem kiedyś dostęp w pracy do takich po 1000pln i kalibrowałem je co miesiąc. Taki był wymóg. To kalibrowałem na podstawie pomiaru takim dobrym laboratoryjnym pH EC metrem za 2500pln. To każdy za tych za 1000 miał rozjechane wskazania po miesiącu. Nie o jakieś duże wartości, ale jednak się rozjeżdżały. pH to o parę dziesiątych się potrafiło różnić. Rekordowy to o 1 pH przekłamywał. A simensy nie pamiętam cy tam było w mikro czy mili. Ale chyba w mili. To potrafiło się rozjeżdżać do kilkunastu setnych mili simensa. Jak je wszystkie skalibrwałem na jednym roztworze i ustawiłem tak jak pokazywał ten duży laboratoryjny, to jak je po chwili przetestowaliśmy na innych roztworach kalibrujących o mniejszym lub wyższym pH to już inne wskazania.

Ja nigdy nie sprawdzałem pH  przy uprawie. A tym bardziej AN mają formułę pH perfect. Że niby jakoś same się regulują jak je wymieszasz i nie przesadzisz z dawkami. I chyba coś w tym jest, bo nigdy z AN nie miałem problemu. 

Edytowane przez Rysiu
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+