Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Auto Amnesia XXL / 125W CFL 40x40


Recommended Posts

12 godzin temu, Esned napisał:

 A u mnie tak właśnie się pojawiał pomału niedobór magnezu co za tym jeszcze szło fosfor i potas... teraz w tej miałem to samo ale trzeba wyciągać wnioski 👍 z moim obserwacji wynika  ze koniec veg początek flo to najbardziej intensywna praca rośliny zaczyna budować kwiaty a  do tego potrzeba jedzenia  🤷🏼‍♂️  Zobacz końcówki liści masz już pomału pousychane i żółtawe to napewno nie jest przenawożenie . Zobacz czy na brzegach liści nie robi ci się ciemno zielony kolor wpadający w fiolet 💡 lepiej posprawdzać wszytko albo działać albo obserwować jak się rozwinie sytuacja🤓

Dzięki za rade, w sumie jest właśnie jak piszesz,ale podobno w Top Maxie który daje jest magnez,chyba że tylko napisali tak a są tam śladowe ilości ,bo nigdzie nie ma ile dokładnie tam jest.I w sumie jest też deficyt azotu bo czerwone łodygi,ale nie wiem czy w fazie kwitnienia go dodawać bo podobno hamuje.

Edytowane przez BigEduardo
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@BigEduardo top max jest dobry na flo jak jest wszytko ok on nie dostarczy zbyt dużo substancji by wyciągnąć z niedoborów 
kup sól epson w aptece dostaniesz 20g na litr wody rób oprysk jeden lub dwa razy dziennie przez 4-5 dni w uprawach bio a w mineralnych cal mag i jazda 😎 i wlej większa dawkę nawozu co zawiera potas i fosfor tylko jak wlejesz to odrazu oprysk bo inaczej zablokujesz  musi mieć to i to  na raz 😋 nie wiem jak lejesz  ile wody na ile nawozu . A tym azotem się nie przejmuj może już wyciągać z liści po prostu i dlatego masz takie wrażenie 🤷🏼‍♂️ Jeszcze masz szanse ze obędzie się bez dużego deficytu to dopiero początek 👍

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

13 minut temu, BigEduardo napisał:

kurde widze cieżko odpowiedzieć , niby sie drastycznie nic nie pogarsza ,jedynie 1-2 liście nie takie reszta myśle że w dobrym stanie , nawozy co 2 podlanie raczej mają co trzeba.

 

Podlewaj, dawki nawozy jak wcześniej  i obserwuj  tylko pamiętaj nie przelej ani nie przesusz nie wiadomo jak 👍 i z fartem do końca 😇

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+