Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Original Amnesia Samokwitnąca


Recommended Posts

Original Amnesia jest jedną z odmian samokwitnących z naszego katalogu, cieszących się największym powodzeniem. Jest to genetyk o wysokiej zawartości THC, dostosowany do uprawy zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Przedstawiamy wam film, który stworzyliśmy, by pokazać jej właściwości, gdy roślina osiąga optymalny poziom dojrzałości.

 

original%20amnesia_blog_full_3_blog_full

 

Samokwitnąca odmiana Original Amnesia z genotypypem 70% Sativa 30% Indica, znana jest ze swej mocy (do 13% THC) i dużej produkcji. Jej cykl życia trwa około 75-85 dni, od kiełkowania nasion, do momentu gdy hodowca zbiera plony. Jest to roślina, która potrzebuje dużo światła, by ujawnić cały swój potencjał. W pomieszczaniach, roślina daje największe plony przy fotoperiodzie 20 godzin światła, a na zewnątrz może być uprawiana od wczesnej wiosny do wczesnej jesieni i kilkakrotnie dawać plony.

 

 

Jest to roślina bardzo silna i szybko rośnie, kształt wykazuje raczej cechy sativy, miedzywęźla są dłuższe i szersze, co umożliwia lepsze oświetlenie wszystkich jej części, dając duże skupiska kwiatów.
 
Plony Original Amnesia wynoszą od 75 do 150 gram na roślinę we wnętrzach (na zewnątrz 100-250 gr / roślina), chociaż zależy to oczywiście od donnicy, poziomu naświetlenia oraz ilości składników odżywczych wchłanianych podczas cyklu życia. I chociaż jest to zachłanna roślina, daje doskonały smak nawet przy średnim poziomie substancji odżywczych. W przypadku uprawy w pomieszczeniach zaleca się sadzić ją w ziemi, ponieważ hydroponik może stać się zbyt duży i w dobrych warunkach sięgać nawet do półtora metra, dlatego też w niektórych przypadkach konieczne jest ustawienie podpórki.
 
Dojrzewa bardziej progresywnie niż inne samokwitnące, a jej kwiaty wydzielają słodki i przyjemny aromat, tak zapachowy jak i smakowy, jest to jedna z tych odmian marihuany, którymi będziesz szczególnie rozsmakowywać się i rozkoszować, posiada głębokie nuty kadzidła, oparów i przypraw.
 
Oprócz nagrania video o samokwitnącej Original Amnesia, przedstawiamy wam również galerię zdjęć, przedstawiającą jej prawdziwy potencjał. 
 
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Vito unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+